Андрей Говоров может стать обладателем украинского «спортивного Оскара»

31 березня в Київському національному академічному театрі оперети відбудеться ювілейна V Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року». Святкове дійство збере в одній залі атлетів, тренерів, спортивних організаторів та меценатів, чиїм досягненням наша держава раділа у 2010-му.

Відбір переможців, як і у попередні роки, відбувався у декілька етапів. На стартовому свої голоси за номінантів віддали представники загальнонаціональних та регіональних ЗМІ – цьогоріч участь у голосуванні взяла рекордна кількість спортивних журналістів (302 особи з усіх 27 регіонів країни).

НОМІНАНТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УРОЧИСТОЇ ЦЕРЕМОНІЇ «ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ-2010»

1. НАЙКРАЩИЙ СПОРТСМЕН РОКУ
АРМЕН ВАРДАНЯН — срібний призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби (66кг)
ГЕОРГІЙ ЗАНТАРАЯ — срібний призер чемпіонату світу з дзюдо (60кг)
ВАСИЛЬ ФЕДОРИШИН — срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (60кг)

2. НАЙКРАЩА СПОРТСМЕНКА РОКУ
ІННА ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА — чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное (байдарка-одиночка)
ОЛЬГА САЛАДУХА — чемпіонка Європи з легкої атлетики, чемпіонка командного чемпіонату Європи з легкої атлетики (потрійний стрибок)
ОЛЬГА ХАРЛАН — срібна призерка чемпіонату світу з фехтування на шаблях в індивідуальній та командній першостях, чемпіонка Європи в командній першості

3. НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР РОКУ
ДМИТРО РАДОМСЬКИЙ — особистий тренер чемпіонки та срібної призерки чемпіонату світу з веслування на байдарках Інни Осипенко-Радомської
ВОЛОДИМИР ФЕДОРЕЦЬ — особистий тренер чемпіонки командного чемпіонату Європи з легкої атлетики в бігу на 200м, срібної призерки чемпіонату Європи в бігу на 200м та чемпіонки Європи в естафетному бігу 4х100м Єлизавети Бризгіної
ВАЛЕРІЙ ШТУРБАБІН — старший тренер збірної України з фехтування на шаблях – срібних призерок чемпіонату світу, чемпіонок та срібних призерів чемпіонатів Європи, особистий тренер Галини Пундик, Ольги Жовнір та Олега Штурбабіна

4. СЕНСАЦІЯ РОКУ
ЄЛИЗАВЕТА БРИЗГІНА — чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики (естафета, біг на 200м)
АРТЕМ ІВАНОВ — срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики (94кг)
ТЕТЯНА КОБ — бронзова призерка чемпіонату світу з боксу (51кг)

5. НАЙКРАЩА КОМАНДА РОКУ (ЗБІРНА)
ЖІНОЧА ЧЕТВІРКА ПАРНА З АКАДЕМІЧНОГО ВЕСЛУВАННЯ (Олена Буряк, Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко) — срібні призерки чемпіонату світу, чемпіонки Європи
ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ (Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремень, Олена Чебану) — чемпіонки Європи в естафетному бігу 4х100м
ЧОЛОВІЧИЙ ДУЕТ ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ (Ілля Кваша, Олексій Пригоров) — чемпіони Європи

6. НАЙКРАЩИЙ СПОРТИВНИЙ ОРГАНІЗАТОР РОКУ
ВАЛЕРІЙ БОРЗОВ — президент Федерації легкої атлетики України
ВОЛОДИМИР ЛОБАНОВ — голова Запорізького обласного відділення НОК України
МИКОЛА КРАВЧЕНКО — голова Луганського обласного відділення НОК України

7. СИЛЬНІ ДУХОМ (ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ)
ГАННА ЄЛІСАВЕТСЬКА — володарка 5 золотих і срібної нагород чемпіонату світу з плавання серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату
ОЛЕКСАНДРА КОНОНОВА — триразова чемпіонка та срібна призерка Паралімпіади-2010 у Ванкувері з біатлону та лижних гонок серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату
АННА ТОВСТА — володарка 6 золотих та срібної нагороди чемпіонату світу з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху

8. РАЗОМ ІЗ ОЛІМПІЙЦЯМИ (НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ)
АЛІНА БОЙКОВА — чемпіонка світу та Європи з сумо, бронзова призерка Всесвітніх ігор з єдиноборств
ОЛЕКСАНДР ВИСОЦЬКИЙ — чемпіон світу з панкратіону, чемпіон Всесвітніх ігор з єдиноборств
ЧОЛОВІЧА ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ З ШАХІВ (Павло Ельянов, Захар Єфименко, Василь Іванчук, Олександр Моісеєнко, Руслан Пономарьов) переможці 39-ї Всесвітньої шахової Олімпіади

9. ОЛІМПІЙСЬКА НАДІЯ УКРАЇНИ
АНДРІЙ ГОВОРОВ — дворазовий чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор з плавання
ДАРИНА ЗЕВІНА — чемпіонка, срібна та бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор з плавання
ОЛЕГ СТЕПКО — дворазовий чемпіон і дворазовий срібний призер І Юнацьких Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики

10. СПОРТИВНА СЛАВА УКРАЇНИ (ВИЗНАЧАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ СПОРТУ)

11. СПЕЦІАЛЬНА НАГОРОДА «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»



Оставить комментарий




У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее