«День щастя» на Дніпропетровщині-2013

Напередодні в мережі ресторанів «McDonalds» у Дніпропетровську та області пройшов традиційний захід, що проводиться компанією ось уже 12 років поспіль — «День щастя», спрямований на благодійну допомогу дітям всього світу. Захід пройшов за активної допомоги та участі Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

У Дніпропетровській області в акції брали участь відомі особистості, діячі мистецтв, журналісти, а також відомі спортсмени. Це: олімпійські чемпіонки Лондона-2012 з академічного веслування Яна Дементьєва та її напарниця по човні, яка сама зовсім нещодавно стала молодою мамою Анастасія Коженкова, тренер екіпажу Діна Міфтахутдинова, яка також в 1996 році виграла медаль Олімпіади, але срібну. Триразовий учасник Олімпійських ігор, чемпіон світу з академічного веслування Володимир Павловський, а також відомі легкоатлети області — Юлія Баралей, Катерина Кравченко і учасниця Олімпіади в Лондоні-2012 Ганна Ярощук, якій у столиці Великобританії не вистачило всього якоїсь частки секунди щоб розміняти 4-е місце на «бронзу». У Кривому Розі в акції також взяли участь відомі та харизматичні особистості міста.

 

Цього року акція проходить у період з 1 до 30 листопада і її метою є зробити внесок у справу допомоги дітям. Для цього необхідно придбати спеціальну акційну символіку — аудіо диски з дитячими піснями, дитячі книжки, брелоки і «долоньки».

 

Одягнувшись в спеціальну уніформу, олімпійці не тільки пропонували відвідувачам ресторану придбати дану продукцію, але і показали приклад, зробивши свій посильний внесок у справу допомоги дітям.

 

«Подібні заходи дуже важливі, адже діти — найважливіше, що є в житті кожної дорослої людини і ми, дорослі, зобов’язані їх захищати. Акції, подібні тій, яка проходить у «McDonalds» мають своєю головною метою допомоги дітям. Я із задоволенням відгукнулася на заклик допомогти у проведенні заходу і дуже рада такій можливості. Мені імпонує готовність прийти на допомогу, їх розуміння. Нас багато покупці також дізнавалися, але заснованої темою для спілкування все ж була участь в акції», — ділилася своїми враженнями від участі в акції «McDonalds» капітан жіночої четвірки парної Яна Дементьєва.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее