Днепропетровщина пожелала успеха юным олимпийцам

В Днепропетровске прошла торжественная церемония поднятия флагов Украины и НОК Украины в честь открытия XI зимнего Европейского юношеского фестиваля, который стартует 17 февраля в городе Брашов (Румыния).

 

На Торжественной церемонии поднятия флагов Украины и НОК Украины присутствовали: олимпийские чемпионки Лондона-2012 по академической гребле Яна Дементьева и Анастасия Коженкова, директор Днепропетровского высшего училища физической культуры, на базе которого и проходило мероприятие Михаил Лельчицкий, Председатель ДОО НОК Украины Андрей Павелко, исполнительный директор Александр Дювбаков, а также молодые и начинающие спортсмены для которых наши молодые олимпийцы – пример, к чему можно и нужно стремиться в будущем.

 

К сожалению, на предстоящем олимпийском фестивале не будет ни одного представителя славной Днепропетровщины – регион славится как раз своими достижениями в летних видах спорта, а зимние виды программы отстают. Ведь в регионе практически нет баз и условий для развития зимних видов спорта.

 

На Торжественной церемонии было зачитано приветствие Президента Национального олимпийского комитета Украины Сергея Назаровича Бубки, а также теплые слова для наших юных олимпийцев прозвучали из уст Андрей Павелко и тех, кому мы совсем недавно также их адресовали перед Олимпиадой в Лондоне – олимпийских чемпионок, которые подчеркнули, что желают успехов нашим ребятам на предстоящем Фестивале.

 

Прошедшее мероприятие стало лишь первым актом полного действия, которое развернулось в Днепропетровске. Вторая его часть пройдет на Ледовой арене 23 февраля, когда в рамках большого ледового шоу зрители и присутствующие смогут насладиться показательными выступлениями юных фигуристов, хоккеистов, представителей шорт-трека, а также балета на льду.

 

Пожелаем и мы успехов нашим юным олимпийцам!

 

Александр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее