Днепропетровск поднял Государственный флаг Украины и флаг НОК Украины

национальный олимпийский комитет, спорт, днепропетровск, олимпийские игры14 августа в городе-государстве Сингапур в олимпийской деревне прошла торжественная церемония поднятия Государственного флага Украины. Символично, что в этот же день сразу в нескольких местах Днепропетровска прошли подобные церемонии поднятия Государственного флага Украины и флага НОК Украины.

Так, флаги были торжественно подняты на стадионе «Метеор» и на гребном канале города, где в это время как раз проходили соревнования чемпионата Украины по академической гребле.

Гребной канал в качестве одного из мест проведения церемонии поднятия Флагов был избран не случайно: в этот день здесь присутствовали молодые и уже состоявшиеся спортсмены, для которых это был действительно яркий момент, который останется в их памяти на протяжении всей спортивной карьеры. А для других станет призывом для дальнейшего роста и прогресса, с тем, чтобы на будущей летней Олимпиаде Флаги поднимались уже в их честь!В торжествах по случаю І юношеских Олимпийских игр приняли участие множество известных в прошлом и в настоящем спортсменов, олимпийцев и официальных лиц. Среди которых были председатель ДОО НОК Украины Андрей Павелко; ЗМС, серебряный призер ОИ-96 (Атланта) по академической гребле Дина Мифтахутдинова; ЗТУ и СССР по академической гребле, чемпион аналога Олимпийских игр «Дружба-84» Виктор Потапенко; старший тренер резерва сборной Украины по академической гребле Борис Маркин; ЗМС по академической гребле Павел Гурковский; участиники чемпионата Украины по академической гребле, чемпионки мира Анастасия Коженкова, Яна Дементьева, Екатерина Тарасенко, Татьяна Колесникова и другие.

Право поднять Государственный флаг Украины и флаг НОК Украины получили серебряный призер Олимпиады-96 Дина Мифтахутдинова и Заслуженный тренер СССР Виктор Потапенко.Оставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее