Днепропетровский НОК инициирует внедрение в школах города 5-ти минутной олимпийской разминки

Ко Дню Защитника Отечества Днепропетровское областное отделение НОК Украины инициировало внедрение в школах города 5-ти минутной олимпийской разминки перед началом уроков, чтобы школьники приучались к ведению здорового образа жизни и физической культуре. Председатель ДОО НОК Украины Андрей Павелко подготовил для каждой школы Днепропетровска видеозапись зарядки, разработанной на базе городской школы №122.

Интересно, что разминку, которую в будущем было принято решение взять за образец 5-минутной олимпийской зарядки для всех школ областного центра, дети 122-го учебного заведения представили на городском финале Всеукраинского конкурса «Олимпийский аистенок», который проводился в начале нынешнего года.

Внедрение 5-ти минутной олимпийской зарядки в каждой школе является одним из главных приоритетов на текущий год в деятельности отделения НОК, а также есть одним из пунктов оздоровления школьников региона.

«Будущая защита Отчизны – это здоровое поколение. Занятие зарядкой в школьном возрасте дает в будущем стимул для перехода в большой спорт. Такая программа необходима перед началом учебного цикла в каждой школе. Мы увидели на примере городской школы №122, которая уже ввела у себя такую зарядку, что для ее внедрения нужно желание директора школы, учителей и родителей, чтобы ученики начинали каждый учебный день с 5-ти минут физических упражнений», — заметил Андрей Павелко.

Андрей Павелко отмечает, что привлечь детей к занятиям физическими упражнениями есть первоочередной задачей, чтобы школьники не поддавались вредным привычкам – курению, наркомании, игромании, алкоголизму.

На презентации 5-минутной олимпийской разминки в СШ №122 присутствовал также олимпийский чемпион по тяжелой атлетике Юрий Зайцев, который признал, что его путь на олимпийский Олимп начинался с обычной зарядки в школе, а также подчеркнул исключительную важность внедрения данного мероприятия, сказав: «С зарядки все начинается для детей, зарядка – это здоровый образ жизни. БОльшую важность она приобретает в наш век, когда из-за низкого качества питания, плохой экологии и вредных привычек дети растут очень слабыми. Выполняя каждое утро на протяжении 5-ти минут физические упражнения, подростки будут получать заряд эмоций, бодрости и сил на весь рабочий день, у них будут повышаться показатели в учебе, улучшится самочувствие. Не каждый ребенок должен ставить перед собой цель выиграть чемпионат мира или Европы, но каждый обязан быть здоровым».

Александр ДювбаковОставить комментарий
Вчора у Дніпрі пройшов матч пам’яті Олімпійського чемпіона з футболу Вадима Тищенка

Тищенко219 квітня у Дніпрі відбулася низка заходів, що були присвячені пам’яті Олімпійського чемпіона, Заслуженого майстра спорту СРСР, капітана «Дніпра» в 1990 — 1992 роках Вадима Миколайовича Тищенка.

ТищенкоТак, о 14-00, на Запорізькому кладовищі відбулося відкриття пам’ятника Вадиму Миколайовичу, опісля чого відбувся матч пам’яті цього видатного футболіста, капітана та Чоловіка. Спочатку гру планували провести на легендарному стадіоні «Метеор», де кувалися славетні перемоги «Дніпра» у 89х роках минулого сторіччя. Але, враховуючи погодні умови у місті на Дніпрі, гру ветеранів та легенд ФК «Дніпро 80-х та друзів Вадима Тищенка» та ФК «Дніпро 90-х і 2000х» років було вирішено перенести на учбово-тренувальну базу «Дніпра».

Тищенко3Гра вийшла цікавою та, як то часто буває у подібних випадках, бойовою нічиєю — на радість вболівальників та численних глядачів. В результаті — нічия 4:4, а в серії пенальті сильнішими були більш молодші колеги — 3:4.

У перерві матчу були проведені вікторини на знання історії ФК «Дніпро» та особисто кар’єри Вадима Тищенка серед глядачів матчу, а в якості призів були розіграні футболки з автографами учасників матчу.

Тищенко4В кінці ж гри глядачам були подаровані пам’ятні м’ячі з автографами гравців, які брали участь у матчі, що були люб’язно надані головою відділення НОК України в Дніпропетровській області та Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком.

Ми ж, пересічні вболівальники та любителі гри мільонів, кажемо велике «Дякую» всім тим, завдяки кому відбулося й встановлення пам’ятнику, й пройшла сама гра. Насамперед — колезі Вадима Тищенка, олімпійському чемпіону Євгену Яровенку, журналістам Андрію Дніпровському, Анатолію Шинкаренко та Дмитру Москаленко, ФК «Дніпро», Федерації футболу Дніпропетровської області та міста Дніпро  та іншим, хто так чи інакше доторкнувся до створення цього матчу.

Дійсно правду кажуть, що чоловік живий доки про нього пам’ятають! Дякуємо за пам’ять про великого гравця!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Олімпійському чемпіону з футболу Володимиру Лютому — 55!

Сьогодні свій 55-ий День народження святкує Олімпійський чемпіон з футболу Сеулу-1988 у складі тоді ще збірної СРСР, легенда радянскього та ...

Подробнее

Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев вручив призи нового покоління важкоатлетів у Павлограді

тяжелая-атлетика

Цими вихідними на базі спортивного клубу «Територія Fitness» у місті Павлограді пройшов відкритий турнір з важкої атлетики на призи Олімпійського ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов семінар «Жіноча безпека в умовах сучасного міста»

Женская самооборона Днепр

Організатором цього соціально значущого семінару стала організація Power Active Defense Global спільно з відділенням НОК України в Дніпропетровській області, федераціями ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″ (ВІДЕОЗВІТ)

20170323_151418

Пропонуємо увазі читачів відеозвіт про проведення міського туру у м.Дніпро Всеукраїнського конкурсу "Олімпійське Лелеченя-2017" від журналістів 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″

20170323_162931

23 березня на спортивній базі школи олімпійської підготовки №142 відбувся дніпропетровський міський тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». За ...

Подробнее