«Do Like Olympians» пройшов у Дніпропетровській області

На минулому тижні у Дніпропетровській області пройшли чергові заходи у рамках проекту НОК України «Dо Like Olympians». 5-ти-хвилинні олімпійські розминки пройшли у всіх без винятку навчальних закладах області, а у найкращих за станом фізичного виховання навчальних закладах міста Дніпропетровська та Нікополя побували представники Дніпропетровського обласного відділення НОК України та відомі атлети регіону.

 

Стартував проект з олімпійської розминки у ЗОШ №6 міста Нікополь та у Кам’янській ЗОШ Нікопольського району, де фізичними вправами з учнями займалися бронзовий призер Олімпіади у Сіднеї-2000 Роман Щуренко та чемпіон і срібний призер Паралімпійських Ігор з футболу Костянтин Симашко.

 

DLO волейболПродовжилася акція вже у обласному центрі. Так, у НВК №33 Бабушкінського району міста Дніпропетровська розминку з дітлахами на шкільному спортивному майданчику проводили представниці волейболу — лідерки збірної країни серед ветеранів — Надія Куляша, Вікторія Орєшина та Світлана Коваленко.

 

DLO волейболУчні 1-4 класів з задоволенням виконали вправи, без виконання яких спортсменки не виходять на гральний майданчик, а також прослухали коротеньку лекцію про вид спорту — волейбол.

 

DLO Шульга и КудакоУ навчально-виховному об’єднанні №28 Жовтневого району олімпійська розминка пройшла не менш масово та різнокольорово. Майданчики для занять тут були розділені на три частини.

 

DLO Шульга и КудакоУ першій прийняли участь учні 3-5 класів, на другій займалися пердставники початкової школи, а на спортивному майданчику гостей вітали найстарші коллеги, які подарували присутнім гостям показові виступи з футболу, баскетболу, волейболу й інших рухливих активностей.

 

DLO Шульга и КудакоА гостями цими були представники плавання — 10-разовий чемпіон України, стипендіат ДОВ НОК України Олександр Шульга та призерка чемпіонату Європи, майбутня учасниця I Європейських ігор, що пройдуть у червні місяці у Баку Тетяна Кудако.

 

DLO айкидо АндрейчукСЗШ №74 Ленінського району відвідали також цікаві гості. Цікаві для школярів вони були не тільки «на папері», а й у реалії.

 

DLO айкидо АндрейчукПредставники виду спорту айкідо саторі — президент обласного осередку цього виду спорту Олександр Андрейчук, що володіє чорним поясом та його помічник Сергій Василець провели для учасників заходу яскраве шоу, що вмістило в себе не тільки інформаційну, але й практичну розповідь про айкідо; зробили показовий виступ, який дуже сподобався дітлахам і після якого бажаючі мали змогу в інтерактивному режимі прийняти участь у майстер-класі від майстрів.

 

DLO айкидо АндрейчукІ бажаючих було вдосталь!

 

DLO Дудчик и БлошенкоА ось найбільш титуловані гості прибули до НВК №139 Індустріального району. Це — лідери збірної України з дзюдо, учасники I Європейських ігор у Баку, неодноразові переможці та призери багатьох змагань європейського та світового рівня, учасники Олімпіади у Лондоні-2012 Артем Блошенко та Віталій Дудчик.

 

DLO Дудчик и БлошенкоНа розминку з відомими спортсменами вийшли наймолодші – вихованці 1 і 3 класів, які виконали вправи, запропоновані нашими відомими спортсменами, а також зробили алаверди — запросили їх до участі у своїй розминці. Врешті решт діти, як впевнені Артем із Віталієм, після подібних сумісних занять обов’язково завітають до спортивних секцій, а атлети у свою чергу отримали той заряд позитивної енергії від дітей, який допоможе їм якнайкраще виступити у столиці Азербайджану.

 

Нарешті, фінішував проект у міській ДЮСШ №2, де у розминці із вихованцями закладу приймали участь відомі спортсмени та тренери зі стрибків на бабуті, футболу та художньої гімнастики. У ході заняття спортсмени продемонстрували майстер-клас зі своїх видів спорту та разом виконали олімпійські вправи.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
Страницы истории Днепропетровского спорта

яхтПервый яхт-клуб в Днепре появился в 1898 году. Первым командором был избран губернатор Екатеринослава Федор Келлер. К 1914 году в активе клуба было 34 общественных судна и 59 частных. Личный состав достиг 300 человек.Обычно навигация открывалась в марте, а закрывалась в сентябре.За это время проводилось 5 гонок, все они были гребные.О своих мероприятиях клуб давал объявления в газетах «Приднепровский край», «Южная заря», «Русская правда».

Помимо гонок, подобно другим яхт-клубам, Екатеринославский занимался и другими видами спорта. В летнем помещении яхт-клуба, кроме пристани, были площадки для занятий гимнастикой, крокетом, лаун-тенисом. Летом клуб устраивал семейные прогулки на лодках с музыкою и танцами, а зимой — научные литературные чтения, концерты, танцевальные вечера.Клуб содержал 2 спасательные станции — в Потемкинском парке и на Богомоловском (ныне Монастырском) острове.

Подробнее
Все новости »

В Днепре при поддержке отделения НОК Украины пройдет всеукраинский кубок по футбольному фристайлу

фристайл

Днепровская шоу-команда по футбольному фристайлу «CUBE» приглашает всех любителей футбола и зрелищных видов спорта, а так же тех, кто хочет просто ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017

Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль "Mix Battle Fest-2017", який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, ...

Подробнее

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее