«Do Like Olympians» пройшов у Дніпропетровській області

На минулому тижні у Дніпропетровській області пройшли чергові заходи у рамках проекту НОК України «Dо Like Olympians». 5-ти-хвилинні олімпійські розминки пройшли у всіх без винятку навчальних закладах області, а у найкращих за станом фізичного виховання навчальних закладах міста Дніпропетровська та Нікополя побували представники Дніпропетровського обласного відділення НОК України та відомі атлети регіону.

 

Стартував проект з олімпійської розминки у ЗОШ №6 міста Нікополь та у Кам’янській ЗОШ Нікопольського району, де фізичними вправами з учнями займалися бронзовий призер Олімпіади у Сіднеї-2000 Роман Щуренко та чемпіон і срібний призер Паралімпійських Ігор з футболу Костянтин Симашко.

 

DLO волейболПродовжилася акція вже у обласному центрі. Так, у НВК №33 Бабушкінського району міста Дніпропетровська розминку з дітлахами на шкільному спортивному майданчику проводили представниці волейболу — лідерки збірної країни серед ветеранів — Надія Куляша, Вікторія Орєшина та Світлана Коваленко.

 

DLO волейболУчні 1-4 класів з задоволенням виконали вправи, без виконання яких спортсменки не виходять на гральний майданчик, а також прослухали коротеньку лекцію про вид спорту — волейбол.

 

DLO Шульга и КудакоУ навчально-виховному об’єднанні №28 Жовтневого району олімпійська розминка пройшла не менш масово та різнокольорово. Майданчики для занять тут були розділені на три частини.

 

DLO Шульга и КудакоУ першій прийняли участь учні 3-5 класів, на другій займалися пердставники початкової школи, а на спортивному майданчику гостей вітали найстарші коллеги, які подарували присутнім гостям показові виступи з футболу, баскетболу, волейболу й інших рухливих активностей.

 

DLO Шульга и КудакоА гостями цими були представники плавання — 10-разовий чемпіон України, стипендіат ДОВ НОК України Олександр Шульга та призерка чемпіонату Європи, майбутня учасниця I Європейських ігор, що пройдуть у червні місяці у Баку Тетяна Кудако.

 

DLO айкидо АндрейчукСЗШ №74 Ленінського району відвідали також цікаві гості. Цікаві для школярів вони були не тільки «на папері», а й у реалії.

 

DLO айкидо АндрейчукПредставники виду спорту айкідо саторі — президент обласного осередку цього виду спорту Олександр Андрейчук, що володіє чорним поясом та його помічник Сергій Василець провели для учасників заходу яскраве шоу, що вмістило в себе не тільки інформаційну, але й практичну розповідь про айкідо; зробили показовий виступ, який дуже сподобався дітлахам і після якого бажаючі мали змогу в інтерактивному режимі прийняти участь у майстер-класі від майстрів.

 

DLO айкидо АндрейчукІ бажаючих було вдосталь!

 

DLO Дудчик и БлошенкоА ось найбільш титуловані гості прибули до НВК №139 Індустріального району. Це — лідери збірної України з дзюдо, учасники I Європейських ігор у Баку, неодноразові переможці та призери багатьох змагань європейського та світового рівня, учасники Олімпіади у Лондоні-2012 Артем Блошенко та Віталій Дудчик.

 

DLO Дудчик и БлошенкоНа розминку з відомими спортсменами вийшли наймолодші – вихованці 1 і 3 класів, які виконали вправи, запропоновані нашими відомими спортсменами, а також зробили алаверди — запросили їх до участі у своїй розминці. Врешті решт діти, як впевнені Артем із Віталієм, після подібних сумісних занять обов’язково завітають до спортивних секцій, а атлети у свою чергу отримали той заряд позитивної енергії від дітей, який допоможе їм якнайкраще виступити у столиці Азербайджану.

 

Нарешті, фінішував проект у міській ДЮСШ №2, де у розминці із вихованцями закладу приймали участь відомі спортсмени та тренери зі стрибків на бабуті, футболу та художньої гімнастики. У ході заняття спортсмени продемонстрували майстер-клас зі своїх видів спорту та разом виконали олімпійські вправи.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее