Футбольний турнір на призи Василя Зеленського пройшов у Нікополі

Турнир ЗеленскогоЧудовою традицією в Нікопольскому районі є проведення змагань з футболу на призи видатних футболістів та тренерів. Вже вдруге такі турніри проходять на кубок та призи Василя Антоновича Зеленського, відомого футболіста і тренера. У цьому році змагання пройшли під егідою Дніпропетровського відділення НОК України.

 

Гостинно зустріла учасників змагань, школярів 2001-2002 року народження Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер).

 

Парад учасників, привітання юних футболістів і нарешті, цікаві футбольні зустрічі. 8 команд поділено на 2 підгрупи. Кращі команди вийшли до фінальної частини, де і боролись за призові місця.

 

В фіналі команда Олексіївської ЗОШ (тренер Василь Зеленський), в напруженій спортивній боротьбі перемогла господарів турніру, футболістів Кам’янської ЗОШ (вчителі Микола Корнєв та Олександр Клименко) з рахунком 2:0. Третє місце зайняли спортсмени Менжинської ЗОШ (вчитель Андрій Фініковський).

 

Команди призери та переможці отримали кубки, грамоти та солодощі від Василя Зеленського та цінні подарунки від ДОВ НОК України.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее