«Ігри патріотів» в Кам’янській ЗОШ

DSC_0157Завершились ХХІІ зимові Олімпійські ігри, де збірна України посіла 20 командне місце, отримавши бронзові та золоті нагороди в жіночому біатлоні.

Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області — школа олімпійської освіти напередодні Олімпіади отримала від олімпіської збірної команди України, яка змагалась в Сочі, для музею спортивної слави Нікопольщини та кабінету олімпійської освіти вимпел НОК України та олімпійський календар з особистими авторгафами спортсменів збірної та найкращими побажаннями. В свою чергу учні та вчителі спостерігали та підтримували нашу збірну під час перерв в спеціально відведеному класі на великому екрані в онлайн режимі.

DSC_0097По закінчені Олімпійських ігор, натхненні перемогами наших олімпійців, в спортивній залі були проведені змагання «Ігри патріотів» з елементами зимових видів спорту (хокею, бобслею, біатлону тощо) пам’яті кавалера ордену Слави 1,2,3 ступенів Щуренка Романа Івановича, онук якого, названий на честь діда — Щуренко Роман Анатолійович став бронзовим призером Олімпійських ігор в Сіднеїї у 2000 році зі стрибків у довжину.

Змагання пройшли між командами «Вікторія» — переможцями Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» 2011 та 2013 років та ветеранів спорту і воїнів-інтернаціолістів.

DSC_0151Всі учасники продемонстрували добру фізичну піготовку та волю до перемоги. Втім, загальну перемогу за сукупністю всіх видів змагань здобули учні команди «Вікторія». Команда переможець отримала Кубок «Ігор патріотів» від родини Щуренко, а також спортивний інвентар від голови Дніпропетровського відділення НОК України Андрія Павелко.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее