Кращі новатори у проведенні уроків фізкультури серед школярів визначилися у Дніпропетровську

урок физкультурыЗа підтримки Дніпропетровського обласного відділення НОК України у місті пройшли фінальні змагання Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу-2016″ серед вчителів фізкультури міста Дніпропетровська. Попередні етапи змагань визначили п’ятірку кращих з кращих у мегаполісі, а вже вони боролися за загальну міську перемогу.

Переможцем змагань, як і в кожному з видів уроків окремо, став вчитель фізичної культури НВО №28 Євген Федоренко, який провів уроки так, що дітлахи не бажали йти зі спортивної зали. Зараз дуже багато нарікань є від вчителів та керівників навчальних закладів, які кепські справи у ділі підготовки здорової молоді та підрастаючого покоління «списують» на те, що: 1) «у нас немає спортивної бази для проведення уроків»; 2) «небажання самих учнів займатися активним способом життя». Зрештою, як бачиться, це є головним завданням самих вчителів, які повинні зацікавити дітей та молодь до занять фізкультурою та спортом та довести до них, що здоровий спосіб життя — це насправді модно, корисно і круто!

Якраз цю думку, впевнений, зумів донести до «підопічних» абсолютний переможець конкурсу, який провів свої уроки блискавично і цікаво, що оцінили й члени жюрі, які віддали йому найвищий бал. А от за друге місце точилась запекла боротьба між вчителем НВК №33 Іриною Глушко-Пінчук та вчителем НВК №66 Віталієм Микитенко. Як показали результати змагань, кожен з них виграв у одному з видів уроку. Більш якісний урок фізкультури з елементами футболу провів чоловік, а кращі інновації для проведення уроку фізичної культури запоровадила жінка-конкурсант. Згідно Положення про проведення змагань, перевагу отримав той вчитель, який переміг у уроці футболу. Їм став Віталій Микитенко. Четверте загальне місце посіла вчитель СЗШ №69 Євгенія Долбишева, а п’ятим став учитель СЗШ №75 Дмитро Романенко.

Усі учасники фіналу отримали у подарунок від ДОВ НОК України набір спортивних м’ячів та інвентаря, а від міської влади — іменні грошові премії! Сподіваємося, що не тільки вони, але й присутні на фінальних змаганнях вчителі інших шкіл, які прийшли подивитися уроки (а ъх було цимало!) й отримати для себе цінну інформацію, поділитися досвідом. А головне — це щоб наші уроки фізкультури проходили більш цікаво в першу чергу для дітей і фізкультура знову стала самим улюбленим їх уроком у школі!

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее