Льодове шоу у Дніпропетровську на честь старту ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Ігор

Ледовое шоу ЛиллихаммерСьогодні у норвезькому Ліллехаммері стартують ІІ Зимові юнацькі Олімпійські Ігри. Українську збірну представлятимуть 23 юні спортсмени, котрі виступлять у 9 видах спорту. Серед них є й представник не «зимових видів спорту» — Дніпропетровщина. Наш регіон представлятиме земляк, представник спортивного клубу «Електрометалург» (м.Нікополь) Владислав Гераскевич. Він вперше в історії нашої країни боротиметься за медалі у виді спорту — скелетоні. Нажаль, це єдиний представник нашого регіону на цій Олімпіаді, але всі ми щиро бажаємо наших юним олімпійцям перемог на цих змаганнях та будемо вболівати всією нацією за українську команду!

Ледовое шоу ЛиллихаммерЗа минулий місяць Олімпійський вогонь II зимових Юнацьких Олімпійських ігор пройшов велику відстань. Понад 1,5 млн людей стали свідками естафети Олімпійського вогню, а 30 тисяч чоловік взяли участь у заходах, які були присвячені цій події. Наразі Олімпійський вогонь вийшов на свою фінішну пряму і вже сьогодні він прибув до Ліллехаммера. Урочиста церемонія відкриття відбуватиметься на арені біля славнозвісного Лісгардсбаккенсього трампліну о 19 годині, як і у 1994 році під час зимових Олімпійських ігор. Завітав священний вогонь Олімпу й до нашого славного краю – до Дніпропетровщини!

Ледовое шоу ЛиллихаммерДе на льодовій чаші центральної арени зимових видів спорту пройшов головний захід, присвячений старту ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Ігор. Почесними гостями свята стали віце-президент ДОВ НОК України Каміль Примаков, виконавчий директор відділення Олександр Дювбаков, директор міської ДЮСШ з зимових видів спорту Анатолій Фотеску, голова обласної Федерації фігурного катання Ірина Мєдіна, представники хокейного клубу, батьки та інші гості. Ну а головними партнерами олімпійського свята як завжди стали наші друзі з компаній PFSOFT та SYWORKS.

Ледовое шоу ЛиллихаммерПраво внести Олімпійський вогонь на арену було надано юному, та вже титулованому спортсмену — срібному призеру чемпіонату України з фігурного катання 2016 року Яну Ткаличу. Прапор НОК України внесли інші колеги Яна — члени збірної команди України, переможці та призери численних міжнародних змагань, фіналісти Гран-Прі, чемпіони України у спортивному катанні Рената Оганесян та Марк Бардей. А Прапор держави внесли вихованці відділення хокею з шайбою.

Ледовое шоу ЛиллихаммерСвято почалося з привітального звернення президента НОК України Сергія Бубки та голови ДОВ НОК України Андрія Павелка. На уроцистій церемонії гості пригадали, що саме тут, в Ліллехаммері у далекому 1994 році саме представниця дніпропетровської школи фігурного катання Оксана Баюл завоювала перше за роки незалежної України «золото» зимової Олімпіади! Ірина Мєдіна жалкувала, що здобувши перемогу на чемпіонаті України наша пара Оганесян/Бардей не змогла прийняти участь у ІІ Зимових юнацьких Олімпійських Іграх зовсім не із спортивної причини — вони ще дуже юні і тому поступилися своїм законним місцем головним конкурентам…Підсумовуючі виступи, Каміль Примаков запевнив, що «Дніпропетровщина, безперечно, буде сподіватись на повторення «медального подвигу» Оксани Баюл вже від нашого Владислава Гераскевича, але ми всією душею будемо вболівати за всю збірну команду України і бажаємо нашим юним атлетам тільки перемог!»

Після закінчення урочистостей на присутніх глядачів та спортсменів чекало справжнє свято спорту, грації та таланту! Ян Ткалич «завів» публіку своїм запальним «грузинським» виступом. Потім прийшла черга пари Оганесян/Бардей, які показали виступ, сповнений важких на виконання підтримок, обертів, стрибків та ін. Далі-більше. Під акомпанемент «живого» виступу учасниці шоу «Голос-Діти» Стасі Мєдіної інші вихованці школи фігурного катання показали дуже гарний артистичний номер. Ну а на самкінець ми побачили виставковий хокейний поєдинок.

Що ж, Дніпропетровщина бажає нашим юним українським спортсменам якнайвдаліших виступів на зимових доріжках, стадіонах та лижних трасах Ліллехаммера!

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее