На Дніпропетровщині визначили кращі знавці олімпійського спорту

викторинаНапередодні у Дніпропетровську пройшов фінальний тур обласних змагань конкурсу-вікторини на кращого знавця історії олімпійського спорту — «Знавець олімпійського спорту-2015″. У фіналі взяли участь переможці міських та районних турів в Дніпропетровській області.

 

Учасники фіналу представляли навчальні заклади у молодшій (1-4 класи, 24 учасника) і середньої (5-9 класи, 25 учасників) вікових категоріях. Всі учасники показали прекрасні знання в галузі знань історії, розвитку Олімпійського руху, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор. А більшість з них не просто відповіли на запропоноване кількість питань, але і зробили це за рекордний час. Саме за цим показником визначалися переможці і призери — хто швидше, той і виграв.

 

викторинаЗа результатами обласного конкурсу-вікторини «Знавець олімпійського спорту-2015″ були визначені переможці. У молодшій віковій групі переможцем стала Архипенко Аліна (школа №7 міста Павлоград), яка правильно відповіла на всі 102 питання за неймовірний час — 2 хвилини та 14 секунд! На хвилину повільнішим, але таким же «підкованим» виявився Данило Білик (Кам’янська школа, Нікопольського району). А Леонід Слюсар (школа №11 міста Марганцю) посів 3 місце. В цьому році в цій віковій групі учасники виявились дуже ерудованими. Окрім трійки переможців, ще п’ятеро знатоків відповіли стовідсотково правильно на всі запитання, але зробили це за більший час.

 

У середній віковій групі найерудованім та найшвидшим за всіх був ученик Кам’янської школи, Нікопольського району Сергій Синченко, який здолав 280 запитань за час 5 хвилин 38 секунд. Призерами стали Калашник Даша (Лозуватська ЗОШ №1 Криворізького району) та Шпак Тарас (СЗШ №5 м.Синельникове).

 

Всі учасники, лауреати і переможці фінального туру були нагороджені пам’ятними призами, грамотами, спортивним інвентарем і, звичайно ж, олімпійською літературою від Дніпропетровського обласного відділення НОК України та постійного партнеру олімпійського відділення – компанії PFSOFT (директор – Денис Борисовський). Призи переможцям та призерам вручили віце-президент ДОВ НОК України Каміль Примаков та відповідальний секретар Олександр Дювбаков.

 

Крім того, окремо було відзначено наймолодшого учасника обласного фіналу — Ольгу Головко (Знаменівська школа №2, Новомосковського району), якій в день проведення виповнилося 8 років. Крім того, ще два наймолодших учасники, яким виповнилося 8 років – Кирило Кузьменко (Тритузнянський НВК, Солонянський район) та Баглай Стас (Чумаківська ЗОШ I-III ст., Томаківський район) також получили спеціальні призи від партнера ДОВ НОК України.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее