Найспортивніші діти Дніпропетровщини завітали до Києва на Всеукраїнський фінал конкурсу «Олімпійське лелеченя»

Print11 вересня у санаторному комплексі «Пуща-Озерна», що під Києвом, стартував фінал проекту «#ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!». Конкурс завершиться 18 вересня.

Даний проект є яскравим продовженням успішного Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що вже вп’яте проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Протягом тижня 300 найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з 25 регіонів України завітають до столиці, щоб проявити свої інтелектуальні та фізичні здібності і в чесній та безкомпромісній боротьбі визначити переможця в олімпійські вікторині, спортивній естафеті, рухливій грі.

Дніпропетровську область на проекті представляє команда Кам’янської ЗОШ 1-3 ступенів Нікопольського району (вчитель — Олександр Клименко), яка стала переможцем обласних змагань та неодноразово ставала переможцем та призером Всеукраїнських фіналів конкурсу. Думаємо, що й нині наші козаки не будуть просто статистами на змаганнях і обов’язково зуміють вибороти одне з призових місць у якомусь з видів змагальної програми!

Команда «Вікторія» вдячна постійному партнеру Дніпропетровського обласного відділення НОК України компанії SYWORKS (директор — Денис Борисовський), яка допомогла виїхати до столиці України на фінальні змагання та здійснила допомогу у придбанні спортивної форми.

Побажаємо нашим хлопцям наснаги та перемог! Ми в вас віримо!

 

Олександр Дювбаков

 Оставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее