Олег Прошак з Дніпропетровська — чемпіон Європи з важкої атлетики!

Прошак1Вперше за понад 20 років дніпропетровський спортсмен став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії – понад 105 кг.

 

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив у Грузії. Важкоатлет з Дніпропетровська заробив «малу» бронзу у ривку з результатом 200 кг, «мале» золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

 

На другому місці розмістився спортсмен із Грузії Іраклій Турманідзе та на третьому — представник Росії Чингіз Могушков.

 

Нагадаємо, що востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан.

 

У поштовху Прошак спочатку підняв штангу вагою 230 і 232 кг., А в заключній спробі впорався зі снарядом вагою 235 кг., Завоювавши золото в цьому виді програми.

 

У сумі в Прошак 435 кг., Турманідзе — 435 кг. (українець обійшов суперника за особистою вагою), Могушкова — 432 кг.

 

Таким чином, українська команда завоювала 12 нагород, з яких 8 золоті. Раніше по 3 золоті медалі завоювала Юлія Паратова і Юлія Калина, а Анастасія Лисенко виграла 3 срібла.

 

Голова Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко привітав нашого чемпіона з блискучим досягненням, відзначивши прекрасну майстерність спортсмена та побажавши нових успіхів, спортивної вдачі на шляху до олімпійського тріумфу.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее