Олег Прошак з Дніпропетровська — чемпіон Європи з важкої атлетики!

Прошак1Вперше за понад 20 років дніпропетровський спортсмен став чемпіоном Європи з важкої атлетики. Олег Прошак здобув золото у найважчій категорії – понад 105 кг.

 

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив у Грузії. Важкоатлет з Дніпропетровська заробив «малу» бронзу у ривку з результатом 200 кг, «мале» золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

 

На другому місці розмістився спортсмен із Грузії Іраклій Турманідзе та на третьому — представник Росії Чингіз Могушков.

 

Нагадаємо, що востаннє золото на чемпіонаті Європи спортсмени області завойовували в 1994 році, тоді у ваговій категорії 82 кг його здобув Вадим Бажан.

 

У поштовху Прошак спочатку підняв штангу вагою 230 і 232 кг., А в заключній спробі впорався зі снарядом вагою 235 кг., Завоювавши золото в цьому виді програми.

 

У сумі в Прошак 435 кг., Турманідзе — 435 кг. (українець обійшов суперника за особистою вагою), Могушкова — 432 кг.

 

Таким чином, українська команда завоювала 12 нагород, з яких 8 золоті. Раніше по 3 золоті медалі завоювала Юлія Паратова і Юлія Калина, а Анастасія Лисенко виграла 3 срібла.

 

Голова Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Павелко привітав нашого чемпіона з блискучим досягненням, відзначивши прекрасну майстерність спортсмена та побажавши нових успіхів, спортивної вдачі на шляху до олімпійського тріумфу.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
Страницы истории Днепропетровского спорта

яхтПервый яхт-клуб в Днепре появился в 1898 году. Первым командором был избран губернатор Екатеринослава Федор Келлер. К 1914 году в активе клуба было 34 общественных судна и 59 частных. Личный состав достиг 300 человек.Обычно навигация открывалась в марте, а закрывалась в сентябре.За это время проводилось 5 гонок, все они были гребные.О своих мероприятиях клуб давал объявления в газетах «Приднепровский край», «Южная заря», «Русская правда».

Помимо гонок, подобно другим яхт-клубам, Екатеринославский занимался и другими видами спорта. В летнем помещении яхт-клуба, кроме пристани, были площадки для занятий гимнастикой, крокетом, лаун-тенисом. Летом клуб устраивал семейные прогулки на лодках с музыкою и танцами, а зимой — научные литературные чтения, концерты, танцевальные вечера.Клуб содержал 2 спасательные станции — в Потемкинском парке и на Богомоловском (ныне Монастырском) острове.

Подробнее
Все новости »

В Днепре при поддержке отделения НОК Украины пройдет всеукраинский кубок по футбольному фристайлу

фристайл

Днепровская шоу-команда по футбольному фристайлу «CUBE» приглашает всех любителей футбола и зрелищных видов спорта, а так же тех, кто хочет просто ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017

Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль "Mix Battle Fest-2017", який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, ...

Подробнее

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее