Преса про нас. «МАЙБУТНІ ТАЙГЕРИ ВУДСИ ПЕРЕКОНУВАЛИСЬ У ВЛАСНИХ ПЕРСПЕКТИВАХ»

миним-гольфСімейство Змія Горинича потихеньку освоює нові оздоровчі «толоки» і стежки-доріженьки, які раніше не входили до програми малої олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я «Кубок Дракоші». Дванадцятою дисципліною других за ліком перегонів, присвячених 55-річчю Національної спілки журналістів України та 65-ій річниці ВФСТ «Колос» АПК України, став міні-гольф. Різновид великого гольфу, на початку п`ятдесятих років минулого століття запатентований швейцарським архітектором Полем Бонгіні як самостійний вид спорту, на жаль, на Дніпропетровщині поки що всерйоз не укорінився, не зачепився за ядро якірцем, хоч ентузіасти цієї вельми захоплюючої, по своєму навіть аристократичної гри щосили намагаються привити її до нашої не зовсім…  аристократичної реальності. У цьому контексті хочеться висловити щиру вдячність одному з таких ідейних провідників – Євгену Муравйову, який відгукнувся на пропозицію спортивно-оздоровчого журналістського центру «Тригол» ДОО НСЖУ та його партнерів і погодився власноруч (де ви усілякі там федерації, конфедерації і так далі?) провести особисто-командні змагання з мініатюрної версії гольфу. Що з цього, запитаєте, вийшло?..

 

ВОЛОДИМИР ЛЕНДИЧ ПРОСТУДІЮВАВ ЦІЛУ ГОРУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 

Спробувати себе у ролі таких собі гольфістів-канонірів до торгового центру «Приозерний» обласного центру, на арені скейт-клубу якого й проходили змагання (продовжуючи тему респектів, хотілось би подякувати керівництву цього закладу за гостинність і неабияке піклування), прибуло чималенько репортерського люду, хоч для декого з віртуозів пера і мікрофону знайомство з патером (ключкою) та іншими атрибутами віртуальних лордів і сеньйорит було певною мірою своєрідним відкриттям Америки. Володимир Лендич, ватажок «Воїнів Світла», зокрема, напередодні дійства, як сам признався, капітально присів було за теорію Minigolf, простудіювавши цілу гору спеціальної літератури і схопившись від цього за голову, однак реальність виявилась…  набагато демократичнішою. Взяв у руки ключку, відкоректував окомір, вп`явся поглядом у ямку і… покотив тихесенько м`ячик у те таке омріяне лоно-лежбище

– Виявляється, міні-гольф – це набагато крутіше, ніж будь-які інші фізкультурні вправи й валяння на пляжі на пісочку, – не приховувала свого захоплення віце-капітан тріумвірату «Придніпровської залізниці» Тетяна Кінах. – Такого кайфу, скажу чесно, не відчувала вже давненько!

Чого там приховувати, подібне розкрилля, піднесення відчула значна більшість учасників перегонів, надто ж чималенька вервечка малечі, яка теж цілком органічно вплелась у мозаїку творчих розбірок, випробувань себе у ролі майбутніх Тайгерів Вудсів. А як (бачили б ви!) горіли очі у наймолодших гольфістів – чотири-п`ятирічних Аліси Воловик, Миколи Романова і Юрія Назарова, коли вони з ключкою чаклували на змагальному килимку!

 

СПОРТОВІ РОЗБІРКИ СУПРОВОДЖУВАЛА МЕЛОДІЯ EMMANUELLE

 

Відразу завважу атмосферу, яка панувала у «скейтовій» царині. Ще ніколи, відколи проводяться Драконівські ігрища, упродовж усього дійства його не супроводжувала Музика. Апогеєм же цього музично-спортивного марафону була мелодія Морріконе Emmanuelle. Вона звучала і звучала під склепінням споруди п`ять, десять, а, можливо, і всі сто разів. Це було фантастично, це просто було божественно!

З-під склепіння (там і досі відлунює мелодія Морріконе!), опустимось, одначе, на грішну землю, до змагального «ристалища», де командну першість виборювали п`ятнадцять міні-дружин, двоє з яких – «Воїни Світла» та «Магдалинівські Конквістадори» – дебютували у «Кубкові Дракоші-2014/15». «Віссю» «завойовників» із райцентру був квартет Романових, включаючи вище згаданого Миколу і одинадцятирічного Вадима, і їхню спробу №1 можна вважати цілком задовільною – з 51-им і 34-им телеканалами Дмитра Тимохіна і Сергія Теодоровича – монстрами (у кращому значенні слова, звісно!) «зміїних» форумів! – конквістадори поділили 7-9 позиції. А ось інші воїни – «Світла» – доволі несподівано для загалу вогнедишних стали справжніми бенефіціантами перегонів. У командному заліку Володимир Лендич, Олександр Даценко і Тетяна Папке випередили геть усіх, залишивши на другій позиції народну газету Дніпропетровщини «Зоря», очолювану Сергієм Чернявським, і на третій-четвертій – 27-й телеканал та інформаційне агентство «Наш район».

ТРИНАДЦЯТИРІЧНІЙ АРИНІ ПЕРЦЕВІЙ НЕ ЗВИКАТИ ДО ПЕРЕМОГ

 

Командною вікторією «Воїни світла», одначе, не задовольнялись, виявившись кращими ще й у особистому чоловічому турнірі, де Даценко із п`ятьма заліковими балами випередив солідний пелетон переслідувачів (вісімнадцять бійців самовіддано крутили обабіч педалі!), і, зокрема, двох інших «олімпіоніків» – шеф-редактора «Частного предпринимателя» Віктора Качанова і зорянця С. Чернявського. Серед представниць прекрасної половини (тут першість виборювали сімнадцять чарівних леді) теж не обійшлося без несподіванки. Тринадцятирічна Арина Перцева з ІА «Наш район», яка вже стала завсідницею Драконівських Ігрищ і якій не звикати до усіляких «слоників» і фанфар, найшвидше зорієнтувалась у «міні-гольфовому господарстві», у черговий раз довівши свій неабиякий вишкіл і потенціал. Друге місце посіла представниця «ПриМи» Юлія Романенко, а третє – Ольга Чуб з 51-го телеканалу.

У наймолодшій категорії призери не визначались (причини зрозумілі: для більшості дітлахів залучення до міні-гольфу було ознайомчим), однак без низки сувенірів, презентованих обласним відділенням Національного олімпійського комітету та її головою Андрієм Павелком, вони не лишились. Зокрема, вищезгаданий тріумвірат – Алісу Воловик, Миколу Романова і Юрія Назарова – обдарували дитячими футболками з олімпійською і національною символікою, усі ж інші представники «юної хвилі» отримали буклети, блокноти, значки, і, зрозуміло, запрошення на наступні Драконівські «посиденьки».

 

ФОЛОСОФІЯ ПОЛЯ БОНГІНІ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЖИВЕ І ПРОЦВІТАЄ!

 

Вислухавши численні пропозиції й побажання своїх триголових побратимів і маючи таку можливість, теж хочу поділитись власними враженнями від того «штовхання» мініатюрного ядра у бік малесенької такої ямочки, яка й уособлювала собою оту Голгофу, до якої упродовж більш ніж чотирьох годин ми усім «зміїним» сімейством підіймались. Я не знаю, що там мав собі на думці отой Поль Бонгіні, споруджуючи «оазис для аристократів», якими внутрішніми хитросплетіннями, концепціями  переймався, однак, гадаю, він таки мав рацію, звівши, врешті-решт, цей шедевральний комплекс. Комплекс, уточнюю, насамперед у філософському значенні. Міні-гольф – це, дійсно, як сказала Таня Кінах, круто, міні-гольф – це кайф!..

А потім були чергові урочистості, слова подяки господарям, організаторам і учасникам, нагороди від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України та обласного відділення Національного олімпійського комітету, які презентували Наталія Назарова і Євген Муравйов, інші хвилюючі моменти. Дещицю уваги до своєї персони, зокрема, прикував директор магазину «Спорттовари» Юрій Білоус виокремивши з-поміж неймовірного букету чарівниць дві найяскравіші квітки – Наталію Назарову та Тетяну Романову – винагородивши їх сувенірами від власної «фірми».

ДО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ «КУБКА ДРАКОШІ-2014/15» – П`ЯТЬ ДИСЦИПЛІН!

 

ІІ мала олімпіада серед представників ЗМІ Придніпров`я та друзів репортерського формування, як не прикро, наближається до завершення, у програмі ігор залишається п`ять дисциплін – пейнтбол, спортивний туризм, «Козацькі забави», брейн-ринг і шашки, тож учасникам перегонів, які ставлять перед собою певні локальні завдання, доведеться скорегувати свої плани. Для одних, звісно, це – закріпитись у чільній десятці, для інших – поборотись за призові Кубки, для інших – відкласти честолюбні помисли і просто отримувати задоволення.

Нині ж у Великій турнірній таблиці після дванадцяти видів попереду із 86,5 очками продовжує упевнено утримувати лідерство інформаційне агентство «Наш район», яке ще на п`ять балів відірвалось від команди Дмитра Тимохіна (51-й телеканал має у своїй скарбничці 68 пунктів). На третю позицію вийшла газета «Частный предприниматель» (57 очок), на чотири бали випереджаючи «Днепр вечерний», який вже три тури поспіль з незрозумілих причин (агов, Ірино Авраменко!) не з`являється на Драконівській «толоці». Як, власне, й «Вісті Придніпров`я» (47), до якого чимдуж – на швидкості крейсера – наближається ТРК «Регіон» (40). Далі у дюжині кращих ГО «Ріднокрай» Бориса Ковтонюка, ПЦ «Печатное Дело» Андрія Бабичева, «Драконівська Пекельна Кухня» Надії Поденко, 34-й і 27-й  телеканали, газета «Придніпровська Магістраль» і «Частный Предприниматель-2».

 

Володимир СОРОКАОставить комментарий
Вчора у Дніпрі пройшов матч пам’яті Олімпійського чемпіона з футболу Вадима Тищенка

Тищенко219 квітня у Дніпрі відбулася низка заходів, що були присвячені пам’яті Олімпійського чемпіона, Заслуженого майстра спорту СРСР, капітана «Дніпра» в 1990 — 1992 роках Вадима Миколайовича Тищенка.

ТищенкоТак, о 14-00, на Запорізькому кладовищі відбулося відкриття пам’ятника Вадиму Миколайовичу, опісля чого відбувся матч пам’яті цього видатного футболіста, капітана та Чоловіка. Спочатку гру планували провести на легендарному стадіоні «Метеор», де кувалися славетні перемоги «Дніпра» у 89х роках минулого сторіччя. Але, враховуючи погодні умови у місті на Дніпрі, гру ветеранів та легенд ФК «Дніпро 80-х та друзів Вадима Тищенка» та ФК «Дніпро 90-х і 2000х» років було вирішено перенести на учбово-тренувальну базу «Дніпра».

Тищенко3Гра вийшла цікавою та, як то часто буває у подібних випадках, бойовою нічиєю — на радість вболівальників та численних глядачів. В результаті — нічия 4:4, а в серії пенальті сильнішими були більш молодші колеги — 3:4.

У перерві матчу були проведені вікторини на знання історії ФК «Дніпро» та особисто кар’єри Вадима Тищенка серед глядачів матчу, а в якості призів були розіграні футболки з автографами учасників матчу.

Тищенко4В кінці ж гри глядачам були подаровані пам’ятні м’ячі з автографами гравців, які брали участь у матчі, що були люб’язно надані головою відділення НОК України в Дніпропетровській області та Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком.

Ми ж, пересічні вболівальники та любителі гри мільонів, кажемо велике «Дякую» всім тим, завдяки кому відбулося й встановлення пам’ятнику, й пройшла сама гра. Насамперед — колезі Вадима Тищенка, олімпійському чемпіону Євгену Яровенку, журналістам Андрію Дніпровському, Анатолію Шинкаренко та Дмитру Москаленко, ФК «Дніпро», Федерації футболу Дніпропетровської області та міста Дніпро  та іншим, хто так чи інакше доторкнувся до створення цього матчу.

Дійсно правду кажуть, що чоловік живий доки про нього пам’ятають! Дякуємо за пам’ять про великого гравця!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Олімпійському чемпіону з футболу Володимиру Лютому — 55!

Сьогодні свій 55-ий День народження святкує Олімпійський чемпіон з футболу Сеулу-1988 у складі тоді ще збірної СРСР, легенда радянскього та ...

Подробнее

Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев вручив призи нового покоління важкоатлетів у Павлограді

тяжелая-атлетика

Цими вихідними на базі спортивного клубу «Територія Fitness» у місті Павлограді пройшов відкритий турнір з важкої атлетики на призи Олімпійського ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов семінар «Жіноча безпека в умовах сучасного міста»

Женская самооборона Днепр

Організатором цього соціально значущого семінару стала організація Power Active Defense Global спільно з відділенням НОК України в Дніпропетровській області, федераціями ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″ (ВІДЕОЗВІТ)

20170323_151418

Пропонуємо увазі читачів відеозвіт про проведення міського туру у м.Дніпро Всеукраїнського конкурсу "Олімпійське Лелеченя-2017" від журналістів 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″

20170323_162931

23 березня на спортивній базі школи олімпійської підготовки №142 відбувся дніпропетровський міський тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». За ...

Подробнее