Рівняння на прапор!

Флаг4В Баку стартували І Європейські ігри! На всій території нашої країни пройшли церемонії підняття прапорів. Не стали винятком Дніпропетровськ і область, в усіх містах і районах якої були підняті на щогли найбільш знакових місць прапори України та НОК України.

У місті Дніпропетровську прапор НОК України в урочистій обстановці був піднятий на центральному проспекті — Карла Маркса, на площі біля будівлі міської ради, на веслувальному каналі, що має статус бази олімпійської підготовки, де у той день відкривалися змагання — чемпіонат України з веслування академічного та на базі літнього оздоровчого табору «Перлина Придніпров’я».

флаг3Традиційно на дуже високому організаційному рівні пройшли заходи, присвячені до відкриття І Європейських ігор також і в інших великих містах і районах області. Таких, як Кривий Ріг, Нікополь, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікопольскому районі та інші.

У Кривому Розі підняття прапора було здійснено на відкритті Малих олімпійських ігор. Продовжився захід спортивними змаганнями з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, міні-футбол та легкоатлетична естафета. У змаганнях взяли кращі команди з усіх районів міста Кривого Рогу.

Урочисте підняття олімпійського прапору з нагоди І Європейських ігор в Баку відбулося в Нікопольському районі Дніпропетровської області під час відкриття змагань з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., яке пройшло на чудовій спортивній базі «Колос» у селі Чкалове.

флагПотрібно відзначити, що у всіх місцях області церемонії підняття прапорів України та НОК України пройшли, наче на одному диханні. Відчувалася атмосфера справжнього свята. Адже у повсякденному житті так мало свят! Дякуємо спортсменам України загалом та в Дніпропетровській області зокрема за це свято!

Високий статус всім заходам надавало участь у них перших осіб міст та районів, а також уславлених олімпійців. Так, в урочистостях в регіоні брали участь призери та переможці Олімпійських ігор минулих років: олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, срібний призер ОІ з веслування академічного Діна Міфтахутдинова, срібний призер ОІ з плавання Андрій Сердінов, триразовий чемпіон світу з веслування Микола Баранов, бронзові призери Олімпіади з легкої атлетики Олена Антонова і Роман Щуренко, і багато інших. Такого розмаїття стрічок з медалями давно бачити не доводилося! А адже це — лише п’ята частина від усіх, завойованих на різних радянських, українських, європейських і світових змаганнях!

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ1Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу Павло Ревзін, Максим Закурдаев і Микола Вільховецький за запрошенням відділення НОК України в Дніпропетровській області прийшли в гості в школу №105 у Таромському. Гулівери провели у навчальному закладі Олімпійський Урок з показовим виступом та майстер-класом.

БК ОУ2Гравці подарували дітям подарунки - м’ячі, квитки на найближчий матч команди, плакати з автографами та шарфи команди. Емоції дітлахів зашкалювали! Мати можливість побачи та пограти разом зі своїми кумірами!

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее

Вітаємо з Днем народження Олімпійську чемпіонку з баскетболу Олену Жирко!

Жирко

Сьогодні свій 49-ий День народження святкує Олімпійська чемпіонка Барселони-1992 з баскетболу, дворазова чемпіонка Європи (1991, 1995), дворазова чемпіонка СРСР (1991, ...

Подробнее

Спортивно-розважальний захід до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів у ЗОШ 66 м.Дніпро

сш 66 афган

Вчора на базі середньої загальноосвітньої школи №66 (директор - Людмила Коробка) міста Дніпро відбулося спортивно-розважальне свято до Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Саме ...

Подробнее

Сьогодні пройде підведення підсумків конкурсу «Найкращі спортивні досягнення Дніпра-2016″

Оскар

Церемонія нагородження "Найкращі спортивні досягнення Дніпра-2016" вже стала традиційною для нашого міста і в цьому році буде проводитись вже увосьме. Спортивний ...

Подробнее