Рівняння на прапор!

Флаг4В Баку стартували І Європейські ігри! На всій території нашої країни пройшли церемонії підняття прапорів. Не стали винятком Дніпропетровськ і область, в усіх містах і районах якої були підняті на щогли найбільш знакових місць прапори України та НОК України.

У місті Дніпропетровську прапор НОК України в урочистій обстановці був піднятий на центральному проспекті — Карла Маркса, на площі біля будівлі міської ради, на веслувальному каналі, що має статус бази олімпійської підготовки, де у той день відкривалися змагання — чемпіонат України з веслування академічного та на базі літнього оздоровчого табору «Перлина Придніпров’я».

флаг3Традиційно на дуже високому організаційному рівні пройшли заходи, присвячені до відкриття І Європейських ігор також і в інших великих містах і районах області. Таких, як Кривий Ріг, Нікополь, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікопольскому районі та інші.

У Кривому Розі підняття прапора було здійснено на відкритті Малих олімпійських ігор. Продовжився захід спортивними змаганнями з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, міні-футбол та легкоатлетична естафета. У змаганнях взяли кращі команди з усіх районів міста Кривого Рогу.

Урочисте підняття олімпійського прапору з нагоди І Європейських ігор в Баку відбулося в Нікопольському районі Дніпропетровської області під час відкриття змагань з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., яке пройшло на чудовій спортивній базі «Колос» у селі Чкалове.

флагПотрібно відзначити, що у всіх місцях області церемонії підняття прапорів України та НОК України пройшли, наче на одному диханні. Відчувалася атмосфера справжнього свята. Адже у повсякденному житті так мало свят! Дякуємо спортсменам України загалом та в Дніпропетровській області зокрема за це свято!

Високий статус всім заходам надавало участь у них перших осіб міст та районів, а також уславлених олімпійців. Так, в урочистостях в регіоні брали участь призери та переможці Олімпійських ігор минулих років: олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, срібний призер ОІ з веслування академічного Діна Міфтахутдинова, срібний призер ОІ з плавання Андрій Сердінов, триразовий чемпіон світу з веслування Микола Баранов, бронзові призери Олімпіади з легкої атлетики Олена Антонова і Роман Щуренко, і багато інших. Такого розмаїття стрічок з медалями давно бачити не доводилося! А адже це — лише п’ята частина від усіх, завойованих на різних радянських, українських, європейських і світових змаганнях!

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее