Трое спортсменов Днепропетровской области вошли в десятку лучших в Украине

А_ГоворовПо итогам опроса среди спортивных журналистов общенациональных и региональных СМИ определил десять лучших спортсменов-студентов, которые в течение 2013 успешно представили образовательный спорт на международной арене. В десятке и представители нашей области.

В десятку лучших вошли такие студенты-спортсмены, выходцы из Днепропетровска:

Наталья Довгодько — чемпионка по академической гребле ХХVI Всемирной летней Универсиады — 2013, сейчас учится в Киевском национальном техническом университете.
Андрей Говоров — чемпион по плаванию ХХVI Всемирной летней Универсиады — 2013 (50 метров баттерфляем), сейчас учится в Днепропетровском национальном университете имени Олеся Гончара.
Анна Титимец — чемпионка по легкой атлетике ХХVI Всемирной летней Универсиады — 2013 (400 метров с барьерами), сейчас учится в Тернопольском национальном экономическом университете.

При определении десятки лучших спортсменов студентов эксперты обращали главное внимание на выступления украинских студентов на главных стартах сезона 2013 года — летних и зимних Всемирных Универсиадах, состоявшихся в Казани (Российская Федерация) и городе Тренто ( Итальянская Республика).

Напомним, что отечественные представители летних видов спорта на аренах Казани получили 77 медалей (12 золотых, 39 серебряных, 26 бронзовых), из которых золотую и бронзовую медали в соревнованиях по плаванию получил студент Днепропетровского национального университета Андрей Говоров, серебряные медали в соревнованиях по гребле академической студент Днепропетровского государственного института физической культуры и спорта Иван Юрченко и студент Национального горного университета Иван Футрик, серебряные медали в соревнованиях по гребле на байдарках и каноэ студенты Днепропетровского государственного института физической культуры и спорта Максим Бильченко и Игорь Трунов, серебряную медаль в соревнованиях по стрельбе пулевой студентка Днепропетровского государственного института физической культуры и спорта Екатерина Демкина.Оставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее