У Дніпропетровську відбувся фінал ІІ етапу «Олімпійського лелеченя»

лелеченяНапередодні у Дніпропетровську пройшли фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» під девізом: «Твори! Вивчай! Перемагай!». У змаганнях взяли участь 8 команд з усіх районів обласного центру та пройшли на базі школи №134.

 

лелеченяЦе: НВК №142 (АНД район), НВК №126 (Бабушкінський район), НВК №79 (Жовтневий район), НВК №45 (Індустріальний район), НВК №148 (Кіровський район), НВК №89 (Красногвардійський район), НВК №132 (Ленінський район) та НВК №24 (Самарський район).

 

Фінальні міські змагання включили в себе презентацію команди, олімпійську вікторину, комбіновану естафету і рухливу гру — артбол.

 

лелеченяВідкриваючи змагання, виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков передав усім присутнім поздоровлення із відкриттям змагань від голови ДОВ НОК України Андрія Павелка і побажав усім учасникам успіхів та перемоги, а найсильнішому – гідно представити місто Дніпропетровськ в обласному фіналі, який традиційно пройде у квітні. Інші почесні гості заходу — олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з академічного веслування Анастасія Коженкова і стипендіат олімпійського відділення, 9-разовий чемпіон країни з плавання Олександр Шульга побажали учасникам чесної, цікавої боротьби і головне – гарного настрою та міцного здоров’я.

 

лелеченяНам приємно, що крім наших традиційних друзів — компанії PFSOFT (директор — Денис Борисовський), захід підтримали також нові — компанія 2ГІС (міський інформаційний довідник і 3D-карта Дніпропетровська) і корпорація «Агро-Овен» в особі Володимира Дробітько.

 

лелеченяУ конкурсі «Презентація команди» учасники представили свої команди, їх назву, девіз та емблему. Перемагав той, хто зробив це максимально цікаво, жваво, різнобічно, весело та винахідливо. З цим завданням краще за всіх учасників впоралися хлопці НВК №142. В «Олімпійській вікторині» молодим «олімпійцям» належало відповісти на 80 питань. Тут переможця визначали виходячи з більшої кількості правильних відповідей а також з урахуванням часу. І знову не було рівних команді 142 школи. Для змагань в артболі команди були розбиті на 2 групи, після чого переможці груп зустрічалися у фіналі. Спортивне везіння і точність були на боці ЗОШ №132. А комбінована естафета включила в себе 12 різних етапів де кожному члену команди потрібно було пройти один з її відрізків. Найбільш прудкими стали хлопці з ЗОШ №142, які в кінцевому підсумку посіли перше командне місце і стали переможцями змагань. Сумарне друге місце дісталося хлопцям ЗОШ №132, а «бронза» у ЗОШ №89.

 

лелеченяНа церемонії нагородження представники Дніпропетровського відділення НОК України вручили кожній команді спеціально підготовлені призи за участь, а трійка команд-переможців отримала персональні призи від спонсорів. Ну а НВК №142 окрім справедливо завойованих медалей і Кубка тепер чекає нове випробування — обласний фінал.

 

лелеченяДумаю, ніхто навіть із складу переможених не залишився ображеним в цей вечір, а серед учасників панувала атмосфера дружби, радості і спортивної боротьби!Оставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее