У Дніпропетровську відбувся фінал ІІ етапу «Олімпійського лелеченя»

лелеченяНапередодні у Дніпропетровську пройшли фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» під девізом: «Твори! Вивчай! Перемагай!». У змаганнях взяли участь 8 команд з усіх районів обласного центру та пройшли на базі школи №134.

 

лелеченяЦе: НВК №142 (АНД район), НВК №126 (Бабушкінський район), НВК №79 (Жовтневий район), НВК №45 (Індустріальний район), НВК №148 (Кіровський район), НВК №89 (Красногвардійський район), НВК №132 (Ленінський район) та НВК №24 (Самарський район).

 

Фінальні міські змагання включили в себе презентацію команди, олімпійську вікторину, комбіновану естафету і рухливу гру — артбол.

 

лелеченяВідкриваючи змагання, виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков передав усім присутнім поздоровлення із відкриттям змагань від голови ДОВ НОК України Андрія Павелка і побажав усім учасникам успіхів та перемоги, а найсильнішому – гідно представити місто Дніпропетровськ в обласному фіналі, який традиційно пройде у квітні. Інші почесні гості заходу — олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з академічного веслування Анастасія Коженкова і стипендіат олімпійського відділення, 9-разовий чемпіон країни з плавання Олександр Шульга побажали учасникам чесної, цікавої боротьби і головне – гарного настрою та міцного здоров’я.

 

лелеченяНам приємно, що крім наших традиційних друзів — компанії PFSOFT (директор — Денис Борисовський), захід підтримали також нові — компанія 2ГІС (міський інформаційний довідник і 3D-карта Дніпропетровська) і корпорація «Агро-Овен» в особі Володимира Дробітько.

 

лелеченяУ конкурсі «Презентація команди» учасники представили свої команди, їх назву, девіз та емблему. Перемагав той, хто зробив це максимально цікаво, жваво, різнобічно, весело та винахідливо. З цим завданням краще за всіх учасників впоралися хлопці НВК №142. В «Олімпійській вікторині» молодим «олімпійцям» належало відповісти на 80 питань. Тут переможця визначали виходячи з більшої кількості правильних відповідей а також з урахуванням часу. І знову не було рівних команді 142 школи. Для змагань в артболі команди були розбиті на 2 групи, після чого переможці груп зустрічалися у фіналі. Спортивне везіння і точність були на боці ЗОШ №132. А комбінована естафета включила в себе 12 різних етапів де кожному члену команди потрібно було пройти один з її відрізків. Найбільш прудкими стали хлопці з ЗОШ №142, які в кінцевому підсумку посіли перше командне місце і стали переможцями змагань. Сумарне друге місце дісталося хлопцям ЗОШ №132, а «бронза» у ЗОШ №89.

 

лелеченяНа церемонії нагородження представники Дніпропетровського відділення НОК України вручили кожній команді спеціально підготовлені призи за участь, а трійка команд-переможців отримала персональні призи від спонсорів. Ну а НВК №142 окрім справедливо завойованих медалей і Кубка тепер чекає нове випробування — обласний фінал.

 

лелеченяДумаю, ніхто навіть із складу переможених не залишився ображеним в цей вечір, а серед учасників панувала атмосфера дружби, радості і спортивної боротьби!Оставить комментарий
Страницы истории Днепропетровского спорта

яхтПервый яхт-клуб в Днепре появился в 1898 году. Первым командором был избран губернатор Екатеринослава Федор Келлер. К 1914 году в активе клуба было 34 общественных судна и 59 частных. Личный состав достиг 300 человек.Обычно навигация открывалась в марте, а закрывалась в сентябре.За это время проводилось 5 гонок, все они были гребные.О своих мероприятиях клуб давал объявления в газетах «Приднепровский край», «Южная заря», «Русская правда».

Помимо гонок, подобно другим яхт-клубам, Екатеринославский занимался и другими видами спорта. В летнем помещении яхт-клуба, кроме пристани, были площадки для занятий гимнастикой, крокетом, лаун-тенисом. Летом клуб устраивал семейные прогулки на лодках с музыкою и танцами, а зимой — научные литературные чтения, концерты, танцевальные вечера.Клуб содержал 2 спасательные станции — в Потемкинском парке и на Богомоловском (ныне Монастырском) острове.

Подробнее
Все новости »

В Днепре при поддержке отделения НОК Украины пройдет всеукраинский кубок по футбольному фристайлу

фристайл

Днепровская шоу-команда по футбольному фристайлу «CUBE» приглашает всех любителей футбола и зрелищных видов спорта, а так же тех, кто хочет просто ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017

Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль "Mix Battle Fest-2017", який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, ...

Подробнее

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее