У Нікопольському районі Дніпропетровської області пройшов Олімпійський День-2014

Олимпийский день 2014Ідеали, покладені в основу Олімпійських ігор Стародавньої Греції, дуже важливі для людства. Ці ідеали не лише дозволили відродити Олімпійські ігри, а й зробити Олімпійський рух благородним і популярним явищем, що охоплює всі континенти і країни, які перетворили Олімпійський спорт у свято миру, дружби і прогресу, гармонії тіла і руху, величі розуму і справедливості.

Олимпийский день 2014Напередодні у Південній ЗОШ I-III ступенів Нікопольського району пройшли святкування з нагоди проведення Олімпійського Дня-2014 на Дніпропетровщині. Свято пройшло на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики, що виховав бронзового призера Сіднея-2000 Романа Щуренка, Володимира Григоровича Чауса, та за підтримки обласного відділення НОК України.

Олимпийский день 2014Почесні гості, які були запрошені на спортивне свято відзначили чудову організацію та безкомпромісність змагань. На Олімпійському святі були присутні: Володимир Чаус – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Олександр Капелян – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Григорій Рева, Анатолій Гуляєв – вихованці Володимира Чауса, Юрій Осипенко – МСМК з потрійного стрибка, Вадим Щуренко – майстер спорту зі стрибків у довжину та інші.

Олимпийский день 2014Юні спортсмени району, що представляли 14 загальноосвітніх шкіл Нікопольщини, змагались в королеві спорту легкій атлетиці (біг 60 м, стрибки у довжину, метання малого м’яча та естафетний біг 4х50 м) та в ігрових видах: стрітболі, волейболі та артболі.

В змаганнях зі стрітболу перше місце зайняла команда Покровської ЗОШ, на другому місці команда Кам’янської ЗОШ-ІІ, на третьому Кам’янської ЗОШ-І.

Олимпийский день 2014В напруженій спортивній боротьбі пройшли змагання з волейболу серед дівчат, де перемогу святкували господарки майданчика волейболістки Південної ЗОШ, другими були спортсменки Червоногригоровської ЗОШ, на  третьому Новософіївської ЗОШ.

В змаганнях з артболу не було рівних юним олімпійцям Кам’янської ЗОШ, переможцям обласних та Всеукраїнських змагань з цього виду. На другому місці спортсмени Придніпровської ЗОШ, на третьому Менжинської ЗОШ.

Олимпийский день 2014Наприкінці спортивного свята всі переможці та призери отримали з рук почесних гостей подарунки та заслужені призи. Призи для ігрових видів спорту: м’ячі, вимпели, значки, плакати, олімпійську літературу та іншу атрибутику надало Дніпропетровське обласне відділення НОК України (голова Павелко А.В.). А родина Чаусів забезпечила призерів та переможців комплектами медалей за І, ІІ та ІІІ місце.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее