В Днепропетровске поздравили лучших спортсменов минувшего года (ВИДЕО)

ОскарВ Днепропетровске прошел традиционный ежегодный конкурс «Лучшие спортивные достижения — 2014». Во время мероприятия чествовали лучших спортсменов города. В этом году в конкурсе было 12 номинаций, среди которых — Лучшие спортсмен и спортсменка года, спортивное событие года, лучшая федерация года и другие.

 

Конкурс «Лучшие спортивные достижения Днепропетровска» начали проводить  с 2009 года. За 6 лет проведения мероприятия награды получили около 80 атлетов, среди которых Олимпийские чемпионы, победители чемпионатов мира и Европы по различным видам спорта. В этом году лучших выбирали в 12 номинациях.

 

 

После вступительных слов ведущие вечера перешли к награждению атлетов. Победу в номинации событие года праздновала экспедиция на пик Шевченко в честь 200-летия со дня рождения Кобзаря. На один пик поднялось 16 человек, среди которых инструкторы по альпинизму Виктор Шабохин и Валерий Вышинский.

 

Лучшим тренером года стал Владимир Морозов, свою жизнь посвятил академической гребле.

 

Среди спортивных меценатов, отметили Валерия Кондратьева, Алексея Мартивнова и Александра Петровского.

 

Турниром года стал — этап Кубка европейской федерации триатлона, который прошел в Днепропетровске в мае. Среди федераций первой стала городская федерация дзюдо.

 

Журналистом года стал известный обозреватель газеты «Днепр Вечерний» Анатолий Косой.

 

Среди спортсменов года лауреатами стали гребец Иван Довгодько, который в 2014 году завоевал золото в четверке на Чемпионатах Мира и Европы и призер чемпионата мира по боксу, студентка инфиза Анастасия Чорноколенко.

 

Александр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее