В Днепропетровске прошел юбилейный Олимпийский день (ВИДЕОСЮЖЕТ 34 ТЕЛЕКАНАЛА)

20150606_095817(0)В Днепропетровске прошел юбилейный 25 Олимпийский день. В этом году спортивный праздник объединил сразу 3 мероприятия: легкоатлетический забег, благотворительный фестиваль «Жить здорово» и установление воркаут рекорда.

Планировалось, что в легкоатлетическом старте в честь Олимпийского дня, который проводится во всем мире с 1894 года, примут участие около 500 днепропетровцев, однако по итогам регистрации желающих пробежать классическую 1 милю оказалось больше.

Состав спортсменов был традиционно без каких-либо ограничений. Юноши, девушки, взрослые, любители и профессионалы. Среди последних известные днепропетровские спортсменки, призеры Олимпийских игр – Анастасия Коженкова и Дина Мифтахудинова.

Отметим, что днепропетровское отделение НОК проводит Олимпийский день в ранге лучшего регионального отделения Украины. Такой результат днепропетровским спортивным функционерам удалось достичь впервые, при этом в 2009 году НОК Днепропетровщины занимал предпоследнюю позицию среди всех областей.

Спортивный праздник раскинулся практически на весь Парк Глобы и продолжался до вечера. Праздничный тон Олимпийского забега дополнил фестиваль «Жить здорово» и воркаутеры во главе с Денисом Мининым. Последние в очередной раз нашли, чем удивить и установили новый рекорд Украины по одновременным занятиям на брусьях. Впервые упражнения выполнили на брусьях длиной 50 м. Всего отжались 24 раза, ровно столько, сколько областей в Украине.

Кроме легкоатлетического забега в программе мероприятия прошел конкурс рисунков на олимпийскую тематику, турнир по шахматам и шашкам, показательные выступления по айкидо и черлидингу, а также игры в флорбол и стритбол, которые поставили точку в праздновании Олимпийского Дня.

 

 

 Оставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее