В Дніпропетровскьку в рамках фестивалю «Олімпійське літо Дніпра-2014″ пройшли сімейні ігри

эстафетаЗдобувши перемогу у одній із вікових категорій веселих сімейних стартів «Тато, мама і я – чом не драконівська сім`я?», представники інформаційного агентства «Наш район» після п`яти дисциплін очолили турніру таблицю малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-2014/15», присвяченої 55-річчю

Національної спілки журналістів України, натхненниками якої є Дніпропетровська обласна організація НСЖУ, спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол» і низка друзів-партнерів, у загальнокомандному заліку.

 

ДО «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛІТА ДНІПРА» ПРИЄДНАЛИСЬ І ТРИГОЛОВІ ДРАКОНИ

Вже й так добряче заповнене «обійстя» вогнедишних потихеньку поповнюється все новими й новими раритетами, неординарними спільниками-одновірцями, творчими колективами, готовими підставити Триголовим Драконам своє плече у підготовці чергових фірмових «форумів» і «симпозіумів». Одним з таких формувань напередодні проведення Драконівських веселих сімейних стартів стало обласне відділення Національного олімпійського комітету, очолюваного народним депутатом України Андрієм Павелком та Олександром Дювбаковим. Саме з їхньої «легкої» руки на Придніпров`ї було започатковано неординарний проект «Олімпійське літо Дніпра», епіцентром якого став Комсомольський острів обласного центру. На піщаному «ристалищі» у рамках вище згаданого заходу вже пройшли обкатку футболісти-пляжники, віртуози «крилатого» і овального м`яча, дзюдоїсти, борці, представники інших спортових підрозділів. Приєднались до «Олімпійського літа Дніпра» й триголівці, оперативно передислокувавши свій бенефіс із сільської глибинки (спершу планувалось зібрати родини на Магдалинівщині) до мегаполісу. І, варто зазначити, аж ніскілечки не прогадали!

 

эстафета… Й ПОКЛАЛИ ЮНІ ОЛІМПІОНІКИ «КРАБИКИ» НА СЕРЦЕ

Перш ніж головний суддя змагань, арбітр національної категорії Юрій Білоус, «розфасувавши» учасників перегонів на дві вікові категорії (хлопчики і дівчатка 6-10 та 11-13 років), запропонував потенційним олімпіонікам свій «дебютний» делікатес – біг у обручі, уся доросла і тінейджерська рать зібралась у затінку, біля імпровізованого подіуму, на невеличкий церемоніал відкриття змагань, родзинкою якого стала чергова акція натхненників малої журналістської олімпіади – «Долонька на серці». Під час виконання Гімну України, уся малеча (а в цій когорті симпатиків здорового способу життя були навіть три-чотирирічні малюки!), виокремившись у таку собі «маленьку зграю» (згадайте Юрія Шевчука!), поклала свої крихітні долоньки (як потім образно дала їм – долонькам – визначення лідер «Драконівської Пекельної Кухні» Надія Поденко – «крабики») на серце. Це, дійсно, потрібно було бачити! Стояло майбутнє нашої неньки-України з «крабиками» на серці і, повірте мені, ця мить дорогого коштує!

Важливість подібної неймовірно-хвилюючої миті, проведення родинних стартів відзначив й гість перегонів – представник Національного олімпійського комітету України Микола Кравченко, зазначивши водночас, що й сам готовий «зануритись» у звітну «олімпійську веремію». Підтвердивши, між іншим, свої слова на ділі! Що ж, тим приємніше, що на Зевсовій горі вміють не тільки гарно указівки «карбувати», а й на власному прикладі демонструвати, як той шлях до вікторії торувати!

эстафетаНЕЙМОВІРНИЙ «ФІЗКУЛЬТУРНИЙ» ПОТЕНЦІАЛ РОДИНИМ ТИМОХІНИХ

Зважаючи на спеку, інші організаційні «підводні течії», реферівська бригада першою почала приймати іспити у більш численної (десять родин!) молодшої половини, по черзі «вмонтовуючи» усі трійці у обруч і запускаючи ті на драконівську «орбіту». Подолати на швидкість піщану дистанцію, «вимережену» фішками, які ще й потрібно було оббігти змійкою, це вам, шановні, навіть не дротики метати! Одні триєдині команди із завданням справлялись більш-менш гідно, іншим же ця суддівська затія – бути такими собі хвилерізами у «бурханах»! – ох як нелегко далась! Зрештою, найвіртуознішим у своєрідному «раллі» виявився третій «підряд» газети «Частный предприниматель» (родина Одинцових), на якусь дещицю секунд випередивши фамільний «дрім-тім» голови спостережної ради газети «Зоря» Сергія Чернявського. Не знижували зорянці темпу і у трьох наступних дисциплінах – кеглях, дартсі і кільцекиді, де стали третіми, першими і другими, а от далі у «зорянському механізмі» щось не залагодилось, що, зрештою, й коштувало їм чемпіонського лаврового віночка. Набравши у сумі 26 балів, С. Чернявський і Ко лише єдиним пунктом поступились 34-ому телеканалу і «Драконівській Пекельній Кухні», розділивши третю-четверту позицію із 51-ти телеканалом, за традицією репрезентованим Дмитро Тимохін та його неймовірним «фізкультурно-спортивним легіоном». Уявіть собі: лише цього року на триголівській толоці вже демонстрували свій вишкіл тринадцятирічний Ярослав, семирічний Кирило і чотирирічна Емілія! І цей потенціал родина Тимохін, здається, ще далеко не вичерпала!

Примітно, що свого часу саме Д. Тимохін та його колега Сергій Теодорович під час дебютної дисципліни «Кубка Дракоші-2011/13» (пляжного волейболу) й запропонували проведення подібної «фієсти». До думки своїх товаришів у триголівській родині, ясна річ, не прислухатись не могли…

эстафетаАЛІСА ВОЛОВИК, ЕМІЛІЯ ТИМОХІНА, ДАША ЗАГАЙЧУК – МАЙБУТНЄ НАШОГО ТРИГОЛІВСЬКОГО РУХУ

Інший ініціатор журналістських сімейних розбірок – Сергій Теодорович – стартову дисципліну – «окільцьований біг» – закінчив п`ятим, зате далі, розібравшись що до чого, проклав чіткий «фарватер», який мав привести його до загального успіху. Перед заключною дисципліною – городками – родина Теодоровичів півтора пунктами поступалась «Зорі», одначе останні, як вже ваш покірний слуга акцентував, несподівано «провалились» і телевізійникам з 34-го телеканалу навіть вистачило поділити з феноменальною особистістю (письменник/журналіст/краєзнавець/подорожній!) Борисом Ковтонюком (ГО «Ріднокрай») 4-5 позицію, аби вирватись уперед. Щоправда, Сергію слід було також чекати сюрпризу й від знаменитої «Драконівської Пекельної Кухні», і Надія Поденко і Ко таки зробили усе можливе й неможливе, аби дістатись берега першими, однак набравши однакову з подружжям Теодоровичів суму очок, за додатковими показниками їм поступились.

Ось такі неймовірні турнірні «інтриги» плели на нашій триголівсько-олімпійській толоці репортерські колективи, серцем і душею яких, безперечно, були наші «зірочки» – вже згадуваний юний тріумвірат Тимохіних, а також трирічна (!!!) Аліса Воловик, чотирирічний Олександр Догонов, шестирічна Діана Неклеса, восьмирічна Катя Одинцова, дев`ятирічні Настя Скок і Тимур Воловик, дванадцятирічні Даша Загайчук і Ян Одинцов. Всі вони, будемо в це вірити, – майбутнє нашого національного і, звісно, драконівського фізкультурного руху. Вони – своєрідне джерельце, яке, хотілося б в це вірити, не замулиться ніколи…

МОРОЗИВО ВІД «ЛАСУНКИ» НАДАЛО РОДИНАМ НЕАБИЯКОГО ДРАЙВУ

Вже під час перегонів, коли сонечко добряче попрацювало-попекло й малечі (й, мабуть, не тільки їй!) необхідна була якась оздоровча «ін`єкція», на авансцену вийшов черговий партнер Триголових Драконів – торгова марка «Ласунка» – обдарувавши змагунців неймовірно смачним морозивом. Вистачило на усіх, дехто й пару-трійцю порцій упорав (не кожного ж дня таке щастя випадає!), і, вгамувавши спрагу, підкріпившись, з новими силами й піднесенням взялись до справи.

Особливо старались представники другої «вікової» хвилі. Засидівшись без діла, очікуючи, доки «відстріляються» менші колеги, 11-13 плем`я, підтримуване старшим поколінням, з неабияким ентузіазмом почало зривати оплески на свою адресу, підкоряючи бар`єр за бар`єром – скакалку і обруч, дартс і кільцекід…. Найкраще, зрештою, усі сім пунктів «контролю» подолали родини інформаційного агентства «Наш район», газет – районної новомосковської «Присамарської ниви» і обласної «Зоря-Город». До п`ятірки кращих у звітній номінації також потрапило «Печатное Дело» і друга команда «Частного предпринимателя».

Карбівки з офіційною Драконівською емблемою, дипломи, розкішні школярські набори, спеціально до свята підготовлені обласною організацією Національної спілки журналістів, сувеніри від інших партнерів дійства – обласного відділення Національного олімпійського комітету, профспілкового комітету «Інновація», громадської організації «Заступ», керівника Магдалинівської районної організації ВФСТ «Колос» Віталія Прудкосвиста – без уваги, здається, не лишився жоден юний учасник стартів.

НА ЛІДЕРСЬКІ ПОЗИЦІЇ ЗНОВУ ПОВЕРНУВСЯ «НАШ РАЙОН»

Перемога у меншій віковій категорії й відтак п`ятнадцять призових очок дозволило інформаційному агентству «Наш район» у загальнокомандному заліку малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-20/15» після п`яти видів спорту знов перебратись на чільну позицію. У активі партнерів Бориса Рудовського уже 40,5 очок і на три з половиною бали вони випереджають газету «Днепр вечерний». До слова, «вечернянці» готували до звітних розбірок, одразу дві флотилії, однак на Комсомольському острові чомусь так і не з`явилась жодна. Третіми на умовному подіумі газета «Частный предприниматель», уособлювана подружжям Качанових, у скарбничці якої рівно тридцять образних «шелягів». До провідної десятки, а у Драконівських Ігрищах вже виступили 32 команди, також входять: ПЦ «Печатное Дело» (24 пункти), «Драконівська Пекельна Кухня» (20), «Вісті Придніпров`я» і 51-й телеканал (по 17), 34-й телеканал та ІА «АПК-Інформ» (по 15), 9-й телеканал та збірна інтернет-сайтів «Inform City»/«Таксі авеню» (по 13).

Наступні шостий і сьомий етапи малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-2014/15» – особисто-командні змагання із спортивного орієнтування та техніки туризму – відбудуться у вересні. За ними у черзі – змагання з більярду, боулінгу, шахів, «Козацькі забави»…

Владимир СорокаОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее