В Дніпропетровскьку в рамках фестивалю «Олімпійське літо Дніпра-2014″ пройшли сімейні ігри

эстафетаЗдобувши перемогу у одній із вікових категорій веселих сімейних стартів «Тато, мама і я – чом не драконівська сім`я?», представники інформаційного агентства «Наш район» після п`яти дисциплін очолили турніру таблицю малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-2014/15», присвяченої 55-річчю

Національної спілки журналістів України, натхненниками якої є Дніпропетровська обласна організація НСЖУ, спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол» і низка друзів-партнерів, у загальнокомандному заліку.

 

ДО «ОЛІМПІЙСЬКОГО ЛІТА ДНІПРА» ПРИЄДНАЛИСЬ І ТРИГОЛОВІ ДРАКОНИ

Вже й так добряче заповнене «обійстя» вогнедишних потихеньку поповнюється все новими й новими раритетами, неординарними спільниками-одновірцями, творчими колективами, готовими підставити Триголовим Драконам своє плече у підготовці чергових фірмових «форумів» і «симпозіумів». Одним з таких формувань напередодні проведення Драконівських веселих сімейних стартів стало обласне відділення Національного олімпійського комітету, очолюваного народним депутатом України Андрієм Павелком та Олександром Дювбаковим. Саме з їхньої «легкої» руки на Придніпров`ї було започатковано неординарний проект «Олімпійське літо Дніпра», епіцентром якого став Комсомольський острів обласного центру. На піщаному «ристалищі» у рамках вище згаданого заходу вже пройшли обкатку футболісти-пляжники, віртуози «крилатого» і овального м`яча, дзюдоїсти, борці, представники інших спортових підрозділів. Приєднались до «Олімпійського літа Дніпра» й триголівці, оперативно передислокувавши свій бенефіс із сільської глибинки (спершу планувалось зібрати родини на Магдалинівщині) до мегаполісу. І, варто зазначити, аж ніскілечки не прогадали!

 

эстафета… Й ПОКЛАЛИ ЮНІ ОЛІМПІОНІКИ «КРАБИКИ» НА СЕРЦЕ

Перш ніж головний суддя змагань, арбітр національної категорії Юрій Білоус, «розфасувавши» учасників перегонів на дві вікові категорії (хлопчики і дівчатка 6-10 та 11-13 років), запропонував потенційним олімпіонікам свій «дебютний» делікатес – біг у обручі, уся доросла і тінейджерська рать зібралась у затінку, біля імпровізованого подіуму, на невеличкий церемоніал відкриття змагань, родзинкою якого стала чергова акція натхненників малої журналістської олімпіади – «Долонька на серці». Під час виконання Гімну України, уся малеча (а в цій когорті симпатиків здорового способу життя були навіть три-чотирирічні малюки!), виокремившись у таку собі «маленьку зграю» (згадайте Юрія Шевчука!), поклала свої крихітні долоньки (як потім образно дала їм – долонькам – визначення лідер «Драконівської Пекельної Кухні» Надія Поденко – «крабики») на серце. Це, дійсно, потрібно було бачити! Стояло майбутнє нашої неньки-України з «крабиками» на серці і, повірте мені, ця мить дорогого коштує!

Важливість подібної неймовірно-хвилюючої миті, проведення родинних стартів відзначив й гість перегонів – представник Національного олімпійського комітету України Микола Кравченко, зазначивши водночас, що й сам готовий «зануритись» у звітну «олімпійську веремію». Підтвердивши, між іншим, свої слова на ділі! Що ж, тим приємніше, що на Зевсовій горі вміють не тільки гарно указівки «карбувати», а й на власному прикладі демонструвати, як той шлях до вікторії торувати!

эстафетаНЕЙМОВІРНИЙ «ФІЗКУЛЬТУРНИЙ» ПОТЕНЦІАЛ РОДИНИМ ТИМОХІНИХ

Зважаючи на спеку, інші організаційні «підводні течії», реферівська бригада першою почала приймати іспити у більш численної (десять родин!) молодшої половини, по черзі «вмонтовуючи» усі трійці у обруч і запускаючи ті на драконівську «орбіту». Подолати на швидкість піщану дистанцію, «вимережену» фішками, які ще й потрібно було оббігти змійкою, це вам, шановні, навіть не дротики метати! Одні триєдині команди із завданням справлялись більш-менш гідно, іншим же ця суддівська затія – бути такими собі хвилерізами у «бурханах»! – ох як нелегко далась! Зрештою, найвіртуознішим у своєрідному «раллі» виявився третій «підряд» газети «Частный предприниматель» (родина Одинцових), на якусь дещицю секунд випередивши фамільний «дрім-тім» голови спостережної ради газети «Зоря» Сергія Чернявського. Не знижували зорянці темпу і у трьох наступних дисциплінах – кеглях, дартсі і кільцекиді, де стали третіми, першими і другими, а от далі у «зорянському механізмі» щось не залагодилось, що, зрештою, й коштувало їм чемпіонського лаврового віночка. Набравши у сумі 26 балів, С. Чернявський і Ко лише єдиним пунктом поступились 34-ому телеканалу і «Драконівській Пекельній Кухні», розділивши третю-четверту позицію із 51-ти телеканалом, за традицією репрезентованим Дмитро Тимохін та його неймовірним «фізкультурно-спортивним легіоном». Уявіть собі: лише цього року на триголівській толоці вже демонстрували свій вишкіл тринадцятирічний Ярослав, семирічний Кирило і чотирирічна Емілія! І цей потенціал родина Тимохін, здається, ще далеко не вичерпала!

Примітно, що свого часу саме Д. Тимохін та його колега Сергій Теодорович під час дебютної дисципліни «Кубка Дракоші-2011/13» (пляжного волейболу) й запропонували проведення подібної «фієсти». До думки своїх товаришів у триголівській родині, ясна річ, не прислухатись не могли…

эстафетаАЛІСА ВОЛОВИК, ЕМІЛІЯ ТИМОХІНА, ДАША ЗАГАЙЧУК – МАЙБУТНЄ НАШОГО ТРИГОЛІВСЬКОГО РУХУ

Інший ініціатор журналістських сімейних розбірок – Сергій Теодорович – стартову дисципліну – «окільцьований біг» – закінчив п`ятим, зате далі, розібравшись що до чого, проклав чіткий «фарватер», який мав привести його до загального успіху. Перед заключною дисципліною – городками – родина Теодоровичів півтора пунктами поступалась «Зорі», одначе останні, як вже ваш покірний слуга акцентував, несподівано «провалились» і телевізійникам з 34-го телеканалу навіть вистачило поділити з феноменальною особистістю (письменник/журналіст/краєзнавець/подорожній!) Борисом Ковтонюком (ГО «Ріднокрай») 4-5 позицію, аби вирватись уперед. Щоправда, Сергію слід було також чекати сюрпризу й від знаменитої «Драконівської Пекельної Кухні», і Надія Поденко і Ко таки зробили усе можливе й неможливе, аби дістатись берега першими, однак набравши однакову з подружжям Теодоровичів суму очок, за додатковими показниками їм поступились.

Ось такі неймовірні турнірні «інтриги» плели на нашій триголівсько-олімпійській толоці репортерські колективи, серцем і душею яких, безперечно, були наші «зірочки» – вже згадуваний юний тріумвірат Тимохіних, а також трирічна (!!!) Аліса Воловик, чотирирічний Олександр Догонов, шестирічна Діана Неклеса, восьмирічна Катя Одинцова, дев`ятирічні Настя Скок і Тимур Воловик, дванадцятирічні Даша Загайчук і Ян Одинцов. Всі вони, будемо в це вірити, – майбутнє нашого національного і, звісно, драконівського фізкультурного руху. Вони – своєрідне джерельце, яке, хотілося б в це вірити, не замулиться ніколи…

МОРОЗИВО ВІД «ЛАСУНКИ» НАДАЛО РОДИНАМ НЕАБИЯКОГО ДРАЙВУ

Вже під час перегонів, коли сонечко добряче попрацювало-попекло й малечі (й, мабуть, не тільки їй!) необхідна була якась оздоровча «ін`єкція», на авансцену вийшов черговий партнер Триголових Драконів – торгова марка «Ласунка» – обдарувавши змагунців неймовірно смачним морозивом. Вистачило на усіх, дехто й пару-трійцю порцій упорав (не кожного ж дня таке щастя випадає!), і, вгамувавши спрагу, підкріпившись, з новими силами й піднесенням взялись до справи.

Особливо старались представники другої «вікової» хвилі. Засидівшись без діла, очікуючи, доки «відстріляються» менші колеги, 11-13 плем`я, підтримуване старшим поколінням, з неабияким ентузіазмом почало зривати оплески на свою адресу, підкоряючи бар`єр за бар`єром – скакалку і обруч, дартс і кільцекід…. Найкраще, зрештою, усі сім пунктів «контролю» подолали родини інформаційного агентства «Наш район», газет – районної новомосковської «Присамарської ниви» і обласної «Зоря-Город». До п`ятірки кращих у звітній номінації також потрапило «Печатное Дело» і друга команда «Частного предпринимателя».

Карбівки з офіційною Драконівською емблемою, дипломи, розкішні школярські набори, спеціально до свята підготовлені обласною організацією Національної спілки журналістів, сувеніри від інших партнерів дійства – обласного відділення Національного олімпійського комітету, профспілкового комітету «Інновація», громадської організації «Заступ», керівника Магдалинівської районної організації ВФСТ «Колос» Віталія Прудкосвиста – без уваги, здається, не лишився жоден юний учасник стартів.

НА ЛІДЕРСЬКІ ПОЗИЦІЇ ЗНОВУ ПОВЕРНУВСЯ «НАШ РАЙОН»

Перемога у меншій віковій категорії й відтак п`ятнадцять призових очок дозволило інформаційному агентству «Наш район» у загальнокомандному заліку малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-20/15» після п`яти видів спорту знов перебратись на чільну позицію. У активі партнерів Бориса Рудовського уже 40,5 очок і на три з половиною бали вони випереджають газету «Днепр вечерний». До слова, «вечернянці» готували до звітних розбірок, одразу дві флотилії, однак на Комсомольському острові чомусь так і не з`явилась жодна. Третіми на умовному подіумі газета «Частный предприниматель», уособлювана подружжям Качанових, у скарбничці якої рівно тридцять образних «шелягів». До провідної десятки, а у Драконівських Ігрищах вже виступили 32 команди, також входять: ПЦ «Печатное Дело» (24 пункти), «Драконівська Пекельна Кухня» (20), «Вісті Придніпров`я» і 51-й телеканал (по 17), 34-й телеканал та ІА «АПК-Інформ» (по 15), 9-й телеканал та збірна інтернет-сайтів «Inform City»/«Таксі авеню» (по 13).

Наступні шостий і сьомий етапи малої журналістської олімпіади «Кубок Дракоші-2014/15» – особисто-командні змагання із спортивного орієнтування та техніки туризму – відбудуться у вересні. За ними у черзі – змагання з більярду, боулінгу, шахів, «Козацькі забави»…

Владимир СорокаОставить комментарий
Вчора у Дніпрі пройшов матч пам’яті Олімпійського чемпіона з футболу Вадима Тищенка

Тищенко219 квітня у Дніпрі відбулася низка заходів, що були присвячені пам’яті Олімпійського чемпіона, Заслуженого майстра спорту СРСР, капітана «Дніпра» в 1990 — 1992 роках Вадима Миколайовича Тищенка.

ТищенкоТак, о 14-00, на Запорізькому кладовищі відбулося відкриття пам’ятника Вадиму Миколайовичу, опісля чого відбувся матч пам’яті цього видатного футболіста, капітана та Чоловіка. Спочатку гру планували провести на легендарному стадіоні «Метеор», де кувалися славетні перемоги «Дніпра» у 89х роках минулого сторіччя. Але, враховуючи погодні умови у місті на Дніпрі, гру ветеранів та легенд ФК «Дніпро 80-х та друзів Вадима Тищенка» та ФК «Дніпро 90-х і 2000х» років було вирішено перенести на учбово-тренувальну базу «Дніпра».

Тищенко3Гра вийшла цікавою та, як то часто буває у подібних випадках, бойовою нічиєю — на радість вболівальників та численних глядачів. В результаті — нічия 4:4, а в серії пенальті сильнішими були більш молодші колеги — 3:4.

У перерві матчу були проведені вікторини на знання історії ФК «Дніпро» та особисто кар’єри Вадима Тищенка серед глядачів матчу, а в якості призів були розіграні футболки з автографами учасників матчу.

Тищенко4В кінці ж гри глядачам були подаровані пам’ятні м’ячі з автографами гравців, які брали участь у матчі, що були люб’язно надані головою відділення НОК України в Дніпропетровській області та Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком.

Ми ж, пересічні вболівальники та любителі гри мільонів, кажемо велике «Дякую» всім тим, завдяки кому відбулося й встановлення пам’ятнику, й пройшла сама гра. Насамперед — колезі Вадима Тищенка, олімпійському чемпіону Євгену Яровенку, журналістам Андрію Дніпровському, Анатолію Шинкаренко та Дмитру Москаленко, ФК «Дніпро», Федерації футболу Дніпропетровської області та міста Дніпро  та іншим, хто так чи інакше доторкнувся до створення цього матчу.

Дійсно правду кажуть, що чоловік живий доки про нього пам’ятають! Дякуємо за пам’ять про великого гравця!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Олімпійському чемпіону з футболу Володимиру Лютому — 55!

Сьогодні свій 55-ий День народження святкує Олімпійський чемпіон з футболу Сеулу-1988 у складі тоді ще збірної СРСР, легенда радянскього та ...

Подробнее

Олімпійський чемпіон Юрій Зайцев вручив призи нового покоління важкоатлетів у Павлограді

тяжелая-атлетика

Цими вихідними на базі спортивного клубу «Територія Fitness» у місті Павлограді пройшов відкритий турнір з важкої атлетики на призи Олімпійського ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов семінар «Жіноча безпека в умовах сучасного міста»

Женская самооборона Днепр

Організатором цього соціально значущого семінару стала організація Power Active Defense Global спільно з відділенням НОК України в Дніпропетровській області, федераціями ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″ (ВІДЕОЗВІТ)

20170323_151418

Пропонуємо увазі читачів відеозвіт про проведення міського туру у м.Дніпро Всеукраїнського конкурсу "Олімпійське Лелеченя-2017" від журналістів 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка ...

Подробнее

У Дніпрі визначився учасник обласного фіналу конкурсу «Олімпійське Лелеченя-2017″

20170323_162931

23 березня на спортивній базі школи олімпійської підготовки №142 відбувся дніпропетровський міський тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». За ...

Подробнее