В Никополе прошел очередной турнир на призы Романа Щуренко

Турнир ЩуренкоЧудове спортивне свято напередодні пройшло на спортивній базі ЗСШ №6 м.Нікополя. В рамках проведення Олімпійського тижня тут відбулися треті за ліком спортивні змагання на призи Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї зі стрибків у довжину, рекордсмена України — Романа Щуренка.

IMG_2026Олімпійський день та відкриття спортивного свята в святковій атмосфері розпочались парадом учасників змагань. Першою йшла команда «Олімпієць» ЗСШ№6 м.Нікополя, що є бронзовим призером обласного фіналу «Олімпійське лелеченя — 2014″. Окрасою свята стала участь в змаганнях команди «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району — багаторазових переможців обласних та Всеукраїнських фіналів «Олімпійське лелеченя» в МДЦ «Артек» та м.Буковелі.

IMG_1996В напруженій спортивній боротьбі, дотримуючись олімпійських принципів FAIR PLAY, на затишному спортивному майданчику школи відбулися змагання з легої атлетики (біг на 60 метрів та стрибки у довжину), жонглювання футбольним м’ячем, комбінована естафета та змагання з артболу.

IMG_2058Всі переможці та призери змагань а також кращі спортивні класи отримали призи, подарунки, олімпійську літературу та спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України й особисто від голови олімпійського відділення Андрія Павелка.

IMG_2037Переможці та призери з легої атлетики отримали медалі та грамоти від ЗМС України Романа Щуренка.

IMG_2129Всі учні школи отримали сертифікати, що підтверджують участь в Олімпійському тижні, який проводився під егідою Національного олімпійського комітету України за підписами Президента МОК Томаса Баха та Президента НОК України Сергія Бубки.

Призери змагань з бігу на 60 метрів:

Дівчата 5 клас — ІІІ місце — Клімова Маргарита, ІІ місце — Олійник Анна, І місце — Цурікова Валерія

Дівчата 6 клас — ІІІ місце — Філатова Анастасія, ІІ місце — Клименко Дарія, І місце — Волк Ольга

Дівчата 7 клас — ІІІ місце — Федоренко Вікторія, ІІ місце — Тутова Дар’я, І місце — Топол Оксана

Хлопці 5 клас — ІІІ місце — Красноперов Михайло, ІІ місце — Вороб’єв Марко, І місце — Фролов Андрій

Хлопці 6 клас — ІІІ місце — Андрієнко Денис, ІІ місце — Хайрулін Данііл, І місце — Ступацкій Кирило

Хлопці 7 клас — ІІІ місце — Денисюк Єгор, ІІ місце — Кравчук Ілля, І місце — Овдієнко Данііл

Призери змагань зі стрибків у довжину:

Дівчата 5 клас — ІІІ місце — Лагода Анна, ІІ місце — Цурікова Валерія, І місце — Шаповалова Катерина

Дівчата 6 клас — ІІІ місце — Крутікова Олександра, ІІ місце — Дятлова Олена, І місце — Клименко Дарія

Дівчата 7 клас — ІІІ місце — Федоренко Вікторія, ІІ місце — Тутова Дар’я, І місце — Топол Оксана

Хлопці 5 клас — ІІІ місце — Красноперов Михайло, ІІ місце — Фролов Андрій, І місце — Самородній Ярослав

Хлопці 6 клас — ІІІ місце — Шакотько Богдан, ІІ місце — Хайрулін Данііл, І місце — Ступацкій Кирило

Хлопці 7 клас — ІІІ місце — Денисюк Єгор, ІІ місце — Кравчук Ілля, І місце — Овдієнко Данііл

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее