Вита Семеренко — бронзовый призер Олимпийских Игр в Сочи!!!

3-й змагальний день-12004Фантастика! Браво, брависсимо! Ще не вмерла! Просто нет слов! Вита Семеренко выигрывает бронзовую медаль Олимпийских игр в Сочи!

Идеальная стрельба и хороший ход – залог успеха в женской спринтерской гонке. Все призеры сегодняшней гонки закрыли все десять мишеней, что еще раз доказывает важность точной стрельбы.

Вита Семеренко начала гонку с поздним, 62-м, стартовым номером и, возможно, это сыграло ей на руку, так как она знала результаты всех своих соперниц.

На первую стрельбу украинка пришла с отставанием в районе 20-ти секунд и местом в районе сорокового, но идеальная стрельба позволила ей сразу же подняться в ТОП-15, после чего ниже она уже не опускалась.

Когда на последнем огневом рубеже допустили промахи Пидгрушная и Валентина Семеренко. Оптимизма у болельщиков поубавилось. Тем более, Валя могла бороться за медали, но очень много проиграла ходом на последнем круге, что делает финишный круг Виты еще феноменальным.

Вита же ушла на последний круг на четвертой позиции и на промежуточных отрезках показывала второе время, опережая россиянку Ольгу Вилухину на десятые доли секунды. Даже за 150 метров до финиша Вита шла на второй позиции, но упустила мгновение и пришла на финиш третьей. Есть бронза! Победный всплеск руками видел весь биатлонный комплекс «Лаура». Позади бежала Яна Романова, которая теоретически могла подвинуть украинку с подиума, но ей не хватило скорости.

Победила же в гонке Анастасия Кузьмина, защитившая свое чемпионское звание после победы в спринте в Ванкувере. Анастасия традиционно показала фантастическую скорость, совместив ее с идеальной стрельбой. Второй стала Ольга Вилухина, которая всего на две секунды была быстрее Виты.

Валентина Семеренко до последнего претендовала едва ли не на победу в гонке, но допустила промах последним выстрелом и финишировала 12-й. Что ж, надо будет брать реванш в гонке преследования.

Елена Пидгрушная, имея в своем пассиве также один промах, финишировала на 26-й позиции. Юлия Джима в общей сложности сделала три промаха и оказалась на 42-й строчке.

Фаворитки нынешней гонки Дарья Домрачева и Тура Бергер с одним промахом замкнули десятку сильнейших.

1. Анастасия Кузьмина (0+0) — 21:06,8
2. Ольга Вилухина (0+0) — +19,9
3. Вита Семеренко (0+0) — +21,7

12. Валя Семеренко (0+1) — +38,1
26. Елена Пидгрушная (0+1) — 1:06,9
42. Юлия Джима (1+2) — +1:48,7Оставить комментарий
У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль «Mix Battle Fest-2017″, який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, при підтримці відділення НОК України в Дніпропетровській області, обласної, міської влади та інших партнерів.

Микс Баттл Фест 2017Почесними гостями свята стали дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, доктор наук, ректор вже Придніпровської академії фізичної культури і спорту Віктор Савченко, виконавчий директор відділення НОК України Олександр Дювбаков та начальник управління спорту дніпропетровської міської ради Олександр Осіпов.

Микс Баттл Фест 2017У заході, за традицією прийняли участь представники всіх вуличних та силових видів спорту, різні федерації з єдиноборств, екстремальні та не екстремальні види спорту. Як: паркур, фріран, трікінг, воркаут, тхеквондо, айкідо, циркові студії, козацькі єдиноборства, бойовий гопак, брейк-данс, капоейра, танцювальні команди, черлідінг, футбольний фристайл та багато інших.

Микс Баттл Фест 2017Всі вони влаштували для численої глядацької аудиторії, для якої вхід на захід був безкоштовним, показові виступи, майстер-класи, різноманітні конкурси, флешмоби, фотосесії та власне - Battl’и. Де кожен з представників різних видів активностей мав можливість показати свої вміння та позмагатись з візаві за звання самого сильного, самого видовищного та підготовленого. А переможця кожного окремого Battl’а визначали глядачі і учасники.

Микс Баттл Фест 2017Власне, це був фестиваль Здорового Способу Життя! Наприкінці якого кожен учасник — а їх було в цьому році близько двох сотен — отримав від заступника голови відділення НОК України Владислава Штамбурга пам’ятні значки, а переможці Battl’ів, найяскравіші представники різних видів спорту та волонтери отримали спеціальні олімпійські призи та подарунки.

Микс Баттл Фест 2017Але головне не це — а пропаганда здорового способу життя, любові до зайнять фізичною культурою та бажанням кожного бути здоровою та здравою особистістю!

Микс Баттл Фест 2017Спорт — це модно!

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее

У Дніпрі пройшла церемонія «Найкращі спортивні досягнення-2016″

Оскар

Вчора у Дніпрі пройшла урочиста церемонія "Найкращі спортивні досягнення-2016". Спортивний "Оскар" Дніпра провідні фахівці спортивної галузі отримували вже увосьме. Цьогоріч конкурс ...

Подробнее

Дніпровський фігурист Ян Ткалич фінішував на 9 місці на ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі

Ткалич

На ХХХІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі у турецькому Єрзурумі завершили свої виступи фігуристи. Киянка Анастасія Гожва у змагання серед дівчат ...

Подробнее