Як козаки Буковель підкорювали

Чудові часи переживають юні олімпійці Кам’янської ЗОШ Нікопольського району (директор Юрій Кавалер) після того, як школа набула олімпійського статусу і названа школою олімпійської освіти.
За 2010 рік школа стала призером Всеукраїнського огляду-конкурсу на визнання кращої моделі організації навчально-виховної роботи школи Олімпійської освіти.
У 2011 році в школі відкрито «музей спортивної слави Нікопольщини та кабінет Олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ».

 

У 2012 році школу нагороджено грамотою НОК України «За розвиток Олімпійського руху».
У м.Києві відбулося нагородження кращих шкіл України, за 2012 рік Кам’янська ЗОШ стала переможцем у номінації «За збереження історичної Олімпійської спадщини України».
З ініціативи НОК України та його президента Сергія Бубки в Україні вже 3 роки поспіль поетапно проходять комплексні змагання «Олімпійське лелеченя» під девізом «Твори! Вивчай! Перемагай!» для учнів 5-6 класів з фіналами в МДЦ «Артек». Дніпропетровську область в цих змаганнях два роки поспіль гідно представляла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ Нікопольського району, яка перемагала та ставала призером цих змагань в різних номінаціях.

 

 І, нарешті, зимова казка вперше – Всеукраїнські змагання «Олімпійське лелеченя – 2013» пройшли в Карпатах, в чудовому містечку Буковель Івано-Франківської області.
Команди юних олімпійців з 24 областей України, м. Києва та м. Севастополя урочисто пройшли на відкритті змагань в чудовому кіно-концертному комплексі ТК «Бука». Право виводити парад-відкриття учасників втретє було надано вчителю вищої категорії, вчителю-методисту, абсолютному переможцю конкурсу «Вчитель року 2009» керівнику команди Кам’янської ЗОШ Нікопольського району Дніпропетровської області – Клименку Олександру Григоровичу. Одну з найтитулованіших команд на цих змаганнях, команду «Вікторія» Нікопольського району виводив вчитель вищої категорії, вчитель-методист, дворазовий лауреат обласної педагогічної премії, відмінник освіти України – Корнєв Микола Дмитрович.
Тільки команди м. Кіровограда, м. Рівного та наша команда були учасниками, переможцями та призерами всіх трьох Всеукраїнських фіналів.
Козацька форма, прапори Кам’янської ЗОШ та Нікопольського району надали особливого колориту нашій команді. Вітання та фото з призеркою Олімпійських ігор 1998 році в Нагано з біатлону Оленою Петровою надихнули нашу команду на нові перемоги.
Метою зимового «Олімпійського лелеченяти» є популяризація зимових видів спорту та підтримка Буковелю, який прагне стати господарем зимових Олімпійських ігор – 2022.

До програми змагань входило три види: конкурс «Олімпійська вікторина», конкурс малюнків на тему «Зимові Олімпійські ігри» та змагання по трасі гірськолижного слалому.
За кожною командою організаторами закріплено інструкторів, які два дні проводили навчання на гірських лижах на схилах чудового ТК «Буковель».
В конкурсі «Олімпійська вікторина» наша команда показала найкращий час, але, зробивши дві помилки, не потрапила до трійки призерів.
Величезна концентрація та відповідальність дали чудовий результат в другому виді випробувань – конкурсу малюнків на тему «Зимові Олімпійські ігри». Наші дівчата Топтаєва Дар’я, Козлова Юлія та Клименко Дарія відмінно справились з цим завданням, їхня композиція під назвою: «Від Олімпійського лелеченяти – до Олімпійського Буковелю!» визнана кращою.
З величезною гордістю команда «Вікторія» під оплески команд учасників змагань вийшла на нагородження і отримала кубок та медалі за перемогу.
Велике враження, як у дітей, так і у дорослих справило навчання з інструкторами на гірських лижах та змагання по трасі слалому, організація яких була не гірше Олімпійських стартів. В цих змаганнях не було рівних команді господарів та інших областей, де культивуються зимові види спорту.
Наші юні олімпійці та їх наставники разом зі своїм інструктором Абрамовим Дмитром, вихідцем з Дніпропетровська, успішно опанували ази гірськолижного спорту. Кращий час нашої команди показав учень 5 класу – Гришин Володимир.

 

Зі слів хлопців та дівчат нашої команди їм надзвичайно сподобалось перебування в ТК «Буковель», опанування нового для себе виду спорту – гірськолижного слалому, в який вони закохалися і будуть намагатися знову попасти на гірськолижні траси.

 

Після підкорення Буковелю, юні козаки Нікопольщини, через Івано-Франківськ та Тернопіль, потягом Львів – Запоріжжя повернулися додому.

 

На вокзалі м. Нікополя дітей зустрічали їхні батьки та рідні.
Команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ в складі: Ілюхін Іван (капітан команди), Сінченко Сергій, Гришин Володимир, Пометій Богдан, Топтаєва Дар’я, Козлова Юлія, Дурнєва Анна та Клименко Дарія та керівники команди, яка змагалась під девізом: «Як козаки на стрімких порогах – все подолаємо до перемоги!» щиро дякують педагогічному колективу та директору Кам’янської ЗОШ Ю.Кавалеру, голові Дніпропетровського осередку НОК України А.Павелку та його виконавчому директору О.Дювбакову, а також компанії PFSoft та її директору Д.Борисовському за  допомогу в підготовці та участі у Всеукраїнському фіналі.Комментарии (1)

  1. Автоном

    марта 10, 2016 at 7:58 дп

    Ответить

    Посты интересные, легко читабельные и полезные! Пишите больше! Спасибо!Оставить комментарий
УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі.

Він триватиме у групах НОК України/Олімпійська команда у соціальних мережах з 1 листопада до 1 грудня 2016 року (детальні умови конкурсу за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/olimpiyska-zaryadka-/fotokonkurs-polozhennya/

Аматори, професійні фотографи, організатори та учасники «Do like Olympians!» без обмеження за віком, залишайте свої фото (не більше 3 від кожного учасника) на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicuahttps://www.facebook.com/olympicua з хештегом #DolikeOlympiansLive, з яких журі вибере найкращі у номінаціях:

- Vivid Emotion – живі емоції

- Cool Movement – крутий момент

- Best of Participants – краще фото учасника

Голосування в номінації глядацьких симпатій здійснюватиметься шляхом підрахунку позитивних схвальних оцінок користувачів.

Переможці отримають подарунки від НОК України та генерального партнера Всеукраїнського освітньо-спортивного проекту «Do like Olympians!» компанії «Кока-кола».

Бажаємо успіху!

Подробнее
Все новости »

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее

«Инвитро Олимпийский Урок-2016″ в Днепре: на площадке возле театр Оперы и балета будет интересно!

Показательные

На второй  локации, где будет проходить "Инвитро Олимпийский Урок-2016" в Днепре - на площадке возле театр Оперы и балета будет не менее ...

Подробнее

На «Инвитро Олимпийском Уроке-2016″ в Днепре можно сыграть в гандбол с профессионалами из ГК УДХТУ

Гандбол

25 сентября в рамках проведения "Инвитро Олимпийском Уроке-2016" в Днепре все желающие могут получить мастер-класс и сыграть в гандбол с профессионалами ...

Подробнее