Загальноміський забіг «Нікополь — місто здоров’я»

НикопольПід таким гаслом суботнього ранку, 26 вересня, стартував традиційний загальноміський забіг, який проводився у рамках відсвяткування Дня міста та пройшов за підтримки Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

НикопЗагалом 142 спортсмени стартували у забігу, який розпочався з вулиці Електрометалургів. Спортсменам та атлетам-любителям необхідно було подолати дистанцію у 2,5 кілометри.

НикоПершими на фініші з’являлись чоловіки, але представниці прекрасної статі також не пасли задніх. Найбільшу ж увагу вболівальників привертали маленькі учасники – юні бігуни міста Нікополя.

НикополОтже, переможцем міського забігу серед чоловіків став 18-річний Олег Алмаз. Юнак вперше брав участь у таких змаганнях, тому дуже радів неочікуваній перемозі, яку присвятив своїй мамі. Першою серед жінок фінішувала начальник відділу з питань спорту і туризму міської ради Олександра Голованова. Але вона віддала свій приз 14-річній Олені Прус, що прийшла до фінішу другою — за її волю до перемоги.

НикопоОтримали свої призи й наймолодший і найстарший учасники забігу. Так, найменшою учасницею забігу стала Руслана Кардач, якій всього 1 рік і 9 місяців. Дівчина подолала всю дистанцію разом із своєю мамою і отримала за це велику м’яку іграшку. Найстаршою учасницею стала 60-річна Ніна Філімонова, яка, не дивлячись на свій поважний вік, активно займається фізичною культурою.

Усі переможці та призери також отримали призи та подарунки від міського відділу з питань спорту і туризму та Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко (ВІДЕО)

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху України Анатолій Габелко. У цьому році в змаганнях, організованих відділенням НОК України брали участь 32 колективу хлопців 2006-2007 року народження з усіх районів Дніпра. Надаємо для читачів відеосюжет про змагання від журналіста 9 телеканалу Анатолія Шинкаренка.

 

 

Олександр Дювбаков

Подробнее
Все новости »

У Дніпрі відбувся ІІІ турнір з футзалу пам’яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелко

Габелко

У минулі вихідні відбулися матчі фінального етапу ІІІ турніру пам'яті Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху ...

Подробнее

УВАГА! ФОТОКОНКУРС! #DolikeOlympiansLive!

cover day 2015 06 03

Національний олімпійський комітет України запрошує всіх учасників Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do like Olympians!» взяти участь у конкурсі. Він ...

Подробнее

В Днепре прошел Олимпийский урок при участии футболиста «Днепра», участников Олимпийских и Паралимпийских игр (ВИДЕО)

паралимпийцы

25 сентября в Днепре Областное отделение НОК Украины провело «Инвитро Олимпийский Урок». На Олимпийском уроке были представлены различные виды спорта, ...

Подробнее

В Никополе появились улицы Емца и Жиздика

Емец и жиздик

В этом году исполняется 55 лет с момента, когда легендарные тренеры Владимир Емец и Геннадий Жиздик создали свой не менее ...

Подробнее

В Україні стартувала дитяча Олімпіада

лелеченя1

Змагання проводять під Києвом в оновленому міжнародному дитячому центрі "Артек" у Пуща-Водиці. Тут усе як на церемонії відкриття олімпіади – підняття ...

Подробнее