Загальноміський забіг «Нікополь — місто здоров’я»

НикопольПід таким гаслом суботнього ранку, 26 вересня, стартував традиційний загальноміський забіг, який проводився у рамках відсвяткування Дня міста та пройшов за підтримки Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

НикопЗагалом 142 спортсмени стартували у забігу, який розпочався з вулиці Електрометалургів. Спортсменам та атлетам-любителям необхідно було подолати дистанцію у 2,5 кілометри.

НикоПершими на фініші з’являлись чоловіки, але представниці прекрасної статі також не пасли задніх. Найбільшу ж увагу вболівальників привертали маленькі учасники – юні бігуни міста Нікополя.

НикополОтже, переможцем міського забігу серед чоловіків став 18-річний Олег Алмаз. Юнак вперше брав участь у таких змаганнях, тому дуже радів неочікуваній перемозі, яку присвятив своїй мамі. Першою серед жінок фінішувала начальник відділу з питань спорту і туризму міської ради Олександра Голованова. Але вона віддала свій приз 14-річній Олені Прус, що прийшла до фінішу другою — за її волю до перемоги.

НикопоОтримали свої призи й наймолодший і найстарший учасники забігу. Так, найменшою учасницею забігу стала Руслана Кардач, якій всього 1 рік і 9 місяців. Дівчина подолала всю дистанцію разом із своєю мамою і отримала за це велику м’яку іграшку. Найстаршою учасницею стала 60-річна Ніна Філімонова, яка, не дивлячись на свій поважний вік, активно займається фізичною культурою.

Усі переможці та призери також отримали призи та подарунки від міського відділу з питань спорту і туризму та Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Олександр ДювбаковОставить комментарий
Страницы истории Днепропетровского спорта

яхтПервый яхт-клуб в Днепре появился в 1898 году. Первым командором был избран губернатор Екатеринослава Федор Келлер. К 1914 году в активе клуба было 34 общественных судна и 59 частных. Личный состав достиг 300 человек.Обычно навигация открывалась в марте, а закрывалась в сентябре.За это время проводилось 5 гонок, все они были гребные.О своих мероприятиях клуб давал объявления в газетах «Приднепровский край», «Южная заря», «Русская правда».

Помимо гонок, подобно другим яхт-клубам, Екатеринославский занимался и другими видами спорта. В летнем помещении яхт-клуба, кроме пристани, были площадки для занятий гимнастикой, крокетом, лаун-тенисом. Летом клуб устраивал семейные прогулки на лодках с музыкою и танцами, а зимой — научные литературные чтения, концерты, танцевальные вечера.Клуб содержал 2 спасательные станции — в Потемкинском парке и на Богомоловском (ныне Монастырском) острове.

Подробнее
Все новости »

В Днепре при поддержке отделения НОК Украины пройдет всеукраинский кубок по футбольному фристайлу

фристайл

Днепровская шоу-команда по футбольному фристайлу «CUBE» приглашает всех любителей футбола и зрелищных видов спорта, а так же тех, кто хочет просто ...

Подробнее

У Дніпрі пройшов фестиваль «Mix Battle Fest-2017″

Микс Баттл Фест 2017

Цими вихідними у Дніпрі пройшов зимовий фестиваль "Mix Battle Fest-2017", який був організований командою StreetWorkOut Ukraine разом з командою одновірців, ...

Подробнее

Підтримка здорового та активного способу життя на Дніпропетровщині — тема телепрограми «Відкрита Влада» (Відео)

НОК

Програма розповідає про розвиток спорту на Дніпропетровщині. Які проекти обласної ради були втілені, та які в планах? У тому числі ...

Подробнее

Богдан Никишин — серебряный призер очередного этапа Кубка мира

Никишин

На очередном этапе Кубка мира, который в эти выходные проходил в канадском Ванкувере, днепровец Богдан Никишин в командном первенстве завоевал ...

Подробнее

У Дніпрі в школі №105 пройшов Олімпійський Урок з участю лідерів баскетбольного клубу «Дніпро» (ВІДЕО)

БК ОУ2

Баскетбольний клуб «Дніпро» вже не перший рік позиціонує себе не тільки спортивний проект, але і як соціальний. Напередодні лідери клубу ...

Подробнее