Акція “Олімпійський куточок” пройшла у ДФКС

В рамках проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок», Відділення НОК України в Дніпропетровській області передало олімпійську літературу для вихованців ДФКС – ДВУФК.

Олімпійську літературу від головного олімпійця регіону Андрія Павелка для юних спортсменів передав виконавчий директор регіонального олімпійського осередку Олександр Дювбаков. Серед якої такі видання: “Олімпійське сузір’я України”, “В олімпійській сім’ї – Україна”, “Двигательные качества и физическая подготовка спортсменов”, а також – спеціальні випуски тематичних енциклопедій з різних видів спорту – боксу, тенісу, хокею, фігурного катання, легкої атлетики, та інші.

“Наразі в ДФКС навчаються більше 500 юних спортсменів з 17 видів спорту, – каже директор одного з кращих в країні профільних навчальних закладів фізкультурної спрямованості Михайло Лельчицький. – Наші вихованці та випускники займають найвищі місця на чемпіонатах України, Європи, світових Форумах, Юнацьких олімпійських Іграх та фестивалях, а також – Олімпійських іграх.

Але у нашій діяльності ми приділяємо велику увагу не тільки спортивним результатам, а й – навчальному процесу. Тому отримання новенької олімпійської літератури є дуже важливим для нас, адже наші чемпіони матимуть можливість вивчати історію та цінності олімпійського руху, розвиватись не тільки фізично, а й інтелектуально».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *