В рамках проекту #OlympicLab Андрій Павелко відвідав ліцей №142 м.Дніпро ім.П’єра де Кубертена

Сьогодні до Дня молоді України ліцей №142 м.Дніпро імені П’єра де Кубертена відвідали почесні гості – голова Відділення НОК України в Дніпропетровської області, президент Української асоціації футболу Андрій Павелко, народний депутат України, почесний громадянин міста Дніпро Іван Куліченко та інші гості.

В ході візиту гості в урочистій обстановці відкрили реконструйований шкільний стадіон, вручили спортивний інвентар, в рамках реалізації проекту НОК України #OlympicLab поспілкувались із школярами, розповіли свої історії успіху, проговорили створення спортивно–оздоровчого комплексу «Еллада» на базі навчального закладу, а також експоніювали дітлахам ліцею, які кілька років тому тріумфували у національному розіграші “Шкіряного м’яча”, Кубок чемпіонів світу U-20, який вперше в своїй історії здобула наша українська збірна!

Кожен з учасників волів доторкнутись до трофею, зробити фото, селфі, взяти автограф у гостей. Діти також презентували гостям свої шкільні спортивні проекти. Наостанок Андрій Павелко вручив директору ліцею Прапор НОК України, й підписав його на пам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *