Андрій Павелко разом зі збірниками України по футболу відвідали поранених бійців

Напередодні історичного матчу збірної України з Нігерією, голова Відділення НОК України Андрій Павелко разом з футболістами і тренерами головної команди країни відвідали важко поранених воїнів у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечнікова. Крім них до бійців завітали також перший заступник В НОК України, тимчасово виконуючий обов’язки губернатора області Дмитро Батура та член виконкому Сергій Риженко.

Медики головного прифронтового госпіталю під керівництвом видатного Сергія Риженка врятували і продовжують рятувати життя тисячам наших бійців, починаючи з 2014 року. Олімпійці Дніпра, спортивні менеджери та функціонери, тренери, спортсмени – всі ми активно підтримуємо наших воїнів, здійснюємо для них зустрічі, акції та допомогаючи необхідними матеріалами.

Андрій Павелко вручив співробітникам госпіталю — справжнім ангелам-охоронцям наших воїнів квитки і запрошення на матч збірної! Багатьом їх пацієнтам з фронту зараз важко не те, що рухатися, а навіть говорити. Та в голосах воїнів звучать тверді нескореність і впевненість в перемозі! Додаткових сил сьогодні їм додало спілкування з улюбленими футболістами – Андрієм Шевченком, Андрієм Пятовим, Євгеном Коноплянкою, Андрієм Луніним, Олександром Шовковським та іншими – і отримані пам’ятні сувеніри і подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *