Анна Рижикова – гість Олімпійського Уроку у СЗШ №142 міста Дніпро

Дуже цікавий Олімпійський Урок пройшов сьогодні у місті Дніпро на базі CСЗШ № 142. Школи, яка є першою і єдиною школою, яка отримала ім’я Пьєра де Кубертена. Для цього навчальний заклад виконав дуже виликий об’єм робити з олімпійської освіти. Усі ми знайомі з роботами школярів з популяризації принципів Fair Play не тільки у спортивному житті, але й у повсякденному спілкуванні один з одним та іншими проектами колективу. Завдяки своїм проектам та активній позиції з популяризації спорту та здорового способу життя міжнародний комітет П’єра де Кубертена прийняв заявку від навчального закладу на присвоєння йому ім’я славетного олімпійського діяча сучасності. Вчитель та двоє учениць побували на міжнародному форумі, який проходив у липні в Естонії і зібрав усі 23 школи з різних країн світу, які входять до складу Pierre de Coubertin School. І вже найближчим часом школа повинна отримати відповідний сертифікат, який вже буде підтверджувати їх новий статус, який надає також додаткової відповідальністі.

Школярі здивували головного гостя свята бронзову призерку Олімпіади у Лондоні-2012 з легкої атлетики Анну Ярощук, коли запропонували їй прослухати…біографію спортсменки у своїй інтерпритації. А про те, що школярі разом із своїм вчителем Вікторією Михайловою не сказали, у режимі питання-відповідь у живому спілкуванні з учнями 4-8 класів розповіла сама гостя. Приємно здивувала в цьому сенсі обізнаність дітей у спорті, вони закидали Анну питаннями. Вони йшли й шли. І якби не обмеження Уроку в часі, ці питання могли б не скінчитись ще довго!

Для всіх гостей учні 7-А класу – переможці минулорічного шкільного конкурсу «Олімпійська агітка» знову продемонстрували свій драйвовий виступ, за що і отримали з рук Анни Ярощук та виконавчого директора Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександра Дювбакова від голови відділення Андрія Павелка набори атрибутики та спортивний інвентар.

А потім Олімпійський Урок з теоретичного перетворився вже на практичний. Перебазувавшись на шкільний спортивний майданчик, гостя показала базові вправи, які виконує кожного дня на тренуваннях. Виявилось, що стрибати з бар’єрами – це потребує неабиякої підготовки та фізичної форми! На завершення відбулося загальне фотографування та сюрприз від Анни Ярощук – картки з власним зображенням, які вона підписала для кожного бажаючого, нікому не відмовила!

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *