Богдан Нікішин провів Олімпійський урок у СЗШ №81 Дніпра

Сьогодні, 8 жовтня, на честь старту ІІІ Юнацьких олімпійських ігор у СЗШ №81 міста Дніпро пройшов Олімпійський урок з учасником 3-х ОІ, чемпіоном світу з фехтування на шпагах Богданом Нікішиним.

Це був дуже хвилюючий момент. Адже, Богдан є випускником школи, яку закінчив у далекому вже 1997 році. І 21 рік він не заходив у навчальний заклад, який дав йому путівку у доросле, і, не побоюся цього слова, велике життя! Для цих дітей він – легенда, приклад, до якого потрібно рости. І ось він – проводить для них урок у тому самому класі, в якому вчився багато років. Богдан Нікішин навіть згадав, за якою саме партою він сидів на уроках.

Дуже зворушливою вийшла зустріч нашого славетного олімпійця, який у липні в китайському Усі виборов бронзову медаль чемпіонату світу в особистих змаганнях та за версією НОК Украхни вдруге в кар’єрі став кращим спортсменом місяця, з його класним керівником – вчителем математики Тетяною Павлівною Хацкевич. Спортсмен подарував своєму вчителю квіти та особисті сувеніри.

Ну а дітлахам 6-го класу дісталось від Богдана Нікішина незабутнє спілкування. Атмосфера зустрічі була домашньою. “Дніпровський Д’Артаньян” приніс із собою на урок справжню шпагу, маску та власне світову бронзову нагороду. І почалось спілкування. Як це буває майже завжди, потрібно було трохи часу та зусиль, аби діти “розкрились” і почали підтримувати діалог. На початку уроку вчитель показав спеціально підготовлену до зустрічі презентацію про життя та кар’єру спортсмена-випускника школи. Потім сам Нікішин додав інформацію про себе та про фехтування. Ну а далі почались багаточисленні питання-відповіді. Багато питань були доволі цікавими, нестандартними та навіть несподіваними! Але жодне з них не залишилось без відповіді: таким є життєве кредо Богдана Нікішина – щирість, правдивість та позитивність.

Була серед дітей й дівчинка, яка довгий час займалась фехтуванням на базі однієї з найкращих спортивних шкіл міста Дніпро – СДЮСШОР №6 (директор – Григорий Король). Вона особисто знала Нікішина раніше. Тому для неї така зустріч у школі була вдвічі приємнішою.

Після цього кожен мав змогу подивитись, потримати у руках та приміряти спортивну амуніцію фехтувальника та подивитись на медаль чемпіонату світу, зробити фото. А також отримати автографи на подарунках від голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелко, наших партнерів мережі АЗС SKY та London English School – олімпійських щоденниках, зошитах.

Гадаю, за сьогоднішній Олімпійський урок кожен з учнів отримає лише гарні оцінки, а також позитивні емоції і бажання прийти у будь-яку спортивну секцію! Адже спорт дає не лише навантаження, виснажливі тренування, а ще й можливість подорожей по світу, знайомство із культурами, буттям, історією різних країн та народів, й, звичайно, здорове тіло й дух, нові зустрічі і перемоги на різних змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *