Виконком НОК України: затверджено рейтинг обласних відділень за підсумком роботи у 2019, Дніпропетровське відділення – друге!

Як рухатись далі, яким чином реагувати на виклики, що постали перед світовим спортом та олімпізмом в ситуації сьогодення – з таким закликом до Олімпійської родини світу звернувся президент МОК Томас Бах.

Виконком НОК України під час онлайн засідання на чолі з Сергієм Бубкою ініціював проведення дискусії щодо майбутнього олімпійського руху на національному рівні за участю усіх суб’єктів олімпійського руху.

Крім того, Виконком НОК України, участь в онлайн-засіданні якого взяв й голова Дніпропетровського осередку Андрій Павелко, затвердив загальнонаціональний рейтинг діяльності обласних відділень НОК на протязі минулого року. Відділення НОК України в Дніпропетровській області за результатами роботи у 2019 році посів високе друге місце. Таким чином, за останні шість років наш осередок тричі визнавався кращим у країні, й ще тричі був другим у рейтингу! До першої трійки також увійшли Донецьке та Черкаське відділення, у яких перше і третє місця відповідно.

Дякуємо всій Олімпійській Дніпропетровщині за такий високий спільний результат!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *