Відділенню НОК України в Дніпропетровській області – 20 років!

У ці дні, наприкінці листопада вже далекого 1998 року було створене Дніпропетровське обласне відділення НОК України. Тож, олімпійська Дніпропетровщина святкує 20-річчя з дня заснування обласного осередку!

Щиро вітаю спортивне суспільство Дніпропетровщини з нагоди 20-річчя створення Відділення НОК України!

З цієї нагоди було проведено низку заходів у 2018 році: Олімпійські уроки, Олімпійський день, Лелеченя та багато інших. Кульмінацією свят став центральний обласний Олімпійський урок у Дніпрі та звітньо-виборна асамблея відділення, гостем яких стали відомі олімпійці України на чолі з головним олімпійцем країни – Сергієм Бубкою.

Вдячний кожному, хто піднімається на п’єдестал пошани, хто забезпечує цей результат, хто популяризує олімпійський рух та здоровий спосіб життя! Окремі слова вдячності органам влади, депутатському корпусу, меценатам за сприяння і розбудову спортивної інфраструктури Дніпропетровської області, підтримку олімпізму!

За ці роки ми багато чого зуміли досягти, але я впевнений, що наша єдина олімпійська родина спроможна і в подальшому зміцнювати спортивні досягнення Дніпропетровської області! Із святом!

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області, Андрей Павелко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *