Вітання від голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелка з першим місцем у загальнодержавному рейтингу олімпійських відділень за 2018 рік!

Відділення Національного олімпійського комітету в Дніпропетровській області — лідер загальнодержавного рейтингу НОК! Про такий підсумок роботи нашої команди протягом минулого року офіційно оголошено на Всеукраїнському семінарі-нараді НОК України, яка відбулась в Житомирі. А загалом, за різними показниками розвитку олімпійського руху, Дніпро займає лідерські позиції вже п’ятий рік поспіль! Хоча, коли ми тільки починали нашу роботу в 2009 році, Дніпропетровщина була передостанньою. Пишаюсь, що за цей час нам разом вдалося досягти такого серйозного прогресу. Для мене, як голови відділення, це велика честь і ще більша відповідальність перед олімпійським рухом області і юними талантами, які лише мріють про спортивний Олімп. Щиро дякую Комітету і спортивній Легенді України та президенту НОК Сергію Бубці за продуктивну співпрацю!

Дніпропетровщина і вся Україна пишається світовим рекордсменом на дистанції 50 метрів батерфляєм, моїм добрим другом, Андрієм Говоровим, переможцями юнацьких Олімпійських ігор-2018 Ярославою Магучіх (стрибки у висоту), Валерією Іваненко (метання молота), Михайлом Коханом (метання молота), призерами Ігор Денисом Кесілем (плавання), Олегом Вередибою (дзюдо), призерами чемпіонату світу Іваном Довгодько (академічне веслування), Богданом Нікішиним (фехтування), олімпійською чемпіонкою і призеркою чемпіонату Європи Анастасією Коженковою (академічне веслування), а також срібною призеркою чемпіонату Європи і бронзовою призеркою Кубку світу Анною Рижиковою-Ярощук (біг на 400 м з бар’єрами). Однією з головних спортивних візиток рідного краю став реконструйований і один з кращих в Україні багатофункціональний комплекс “Олімпійські резерви”. А в майбутньому тут відкриє свої двері для наших атлетів і Олімпійський дім! Пишаюсь нашими атлетами, ініціативною спортивною громадою області, всією командою відділення НОК Дніпропетровщини та щиро дякую вам за чудовий результат! Готуємось до Токіо, Олімпійських ігор-2020!

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області, Андрій Павелко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *