Вітаємо з Днем народження Сергія Риженка!

Сьогодні свій 55-ти-річний ювілей святкує головний лікар лікарні ім.Мечникова, голова обласної федерації стрільби, Сергій Риженко!

Сергій Анатолійович, як ніхто знає, що таке війна…Скільки життів наших воїнів він врятував разом із своїми колегами за роки війни?! Тому він пропагандує стрільбу лише, як вид спорту. А спорт взагалі пропагандує як профілактику різних хвороб.

Олімпійська родина Дніпропетровщини, голова олімпійського відділення Андрій Павелко, щиро вітають Сергія Анатолійовича зі святом!

Нехай жодні перешкоди не зупинять вас на шляху до мети, а всі життєві негаразди відступають перед вашим чудовим досвідом та рішучою життєвою позицією!

Бажаємо вам завжди відчувати міцне плече друзів і розуміння оточуючих. Олімпійської наснаги, реалізації всіх задумів та нових життєвих перемог.

Миру, добра, наснаги та злагоди!

One thought on “Вітаємо з Днем народження Сергія Риженка!

  • 11/09/2018 at 07:09
    Permalink

    З днем народження Сергій Анатолійович. За вашу роботу вам вдячна уся України. Не одне життя врятоване. Нехай Бог вам віддячить здоровям і довгими роками життя. Це вітання для вас https://youtu.be/01K2MpZidfg

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *