Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрій Павелко проінспектував завершення будівництва Олімпійського будинку у Дніпрі

В рідному Дніпрі проінспектував завершальний етап ремонтних робіт в зведеному тут нещодавно Олімпійському домі. Ця сучасна будівля, в якій будуть офіси федерацій різних видів спорту і яка вже зовсім скоро стане головним спортивним центром всього регіону, є частиною комплексу “Олімпійські резерви”, масштабна реконструкція якого стартувала наприкінці 2015 року. Чудово пам’ятаю свято відкриття завершеного стадіону “Олімпійські резерви” з сучасним футбольним полем та зоною легкоатлетичних видів спорту в червні 2017. Зараз, коли це дозволяє епідеміологічна ситуація, тут можуть займатися тисячі вихованців місцевих спортивних навчальних закладів. В Олімпійському домі також буде музей досягнень, якими пишається вся спортивна Дніпропетровщина, і тут будуть працювати всі олімпійські чемпіони нашого регіону, які передаватимуть свій досвід і надихатимуть молоде покоління спортсменів.

Загалом, разом з новим п’ятиповерховим Будинком ігрових видів спорту, який було завершено нещодавно, та Олімпійським домом, комплекс “Олімпійські резерви” заслужено може вважатися найкращим сучасним багатофункціональним спортивним об’єктом нашої держави. Пишаюсь тим, що свого часу був одним з ініціаторів початку його реконструкції і дякую голові ОДА Валентину Резніченку за успішне завершення цього проекту! Відкриття комплексу стане чудовим подарунком спортивній спільноті Дніпропетровщини, яка отримала прекрасну базу для підготовки нового покоління футбольних зірок і олімпійських чемпіонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *