Головний олімпієць країни Сергій Назарович Бубка – іменинник!

Сьогодні, 4 грудня, Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка відзначає День народження!

Увесь світ знає Сергія Назаровича як людину, яка за свою спортивну кар’єру зуміла підкорити найомріяніші для кожного атлета висоти. Він – Олімпійський чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, 10-разовий чемпіон світу, переможець Кубків світу та Європи, чемпіон Європи, багаторазовий володар Гран-прі IAAF, занесений до Книги рекордів Гіннесса за найбільшу кількість світових досягнень у легкоатлетичному спорті.

Після завершення спортивної кар’єри Сергій Бубка став успішним спортивним менеджером. Запропоновані ним ініціативи щодо розвитку міжнародного олімпійського руху та підтримки атлетів стали інноваційними й були втілені у життя.

З 2005 року Сергій Бубка є незмінним президентом Національного олімпійського комітету України. За цей час організація стала тим дієвим механізмом, що зумів об’єднати спортивну громадськість та всіх тих, кому небайдужий олімпійський рух країни та виховання здорової нації.

Олімпійська родина Дніпропетровщини, голова відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрій Павелко щиро вітають іменинника і бажають сил та натхнення на підкорення нових вершин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *