День медичного працівника персонал лікарні ім.Мечникова відзначив спортивними заходами

Мечниковському молодіжному руху – 7 років. І він має свої традиції. На чолі з головним лікарем закладу, Заслуженим лікарем України, членом Виконкому Відділення НОК України в Дніпропетровській області Сергієм Риженком, “мечніківці” й цього року провели своє свято здОрово і по-спортивному.

Партнерами та співорганізаторами заходу для провідних лікарів регіону, які врятували життя багатьох тисяч жителів області, визволітелів України, поранених у ході війьськових дій та інших, став олімпійський осередок та Обласна школа вищої свортиної майстерності (директор – Діна Міфтахутдинова).

Щороку символічно до Дня медичного працівника медики відзначають своє професійне свято спортивними заходами. Разом з головним лікарем Сергієм Риженком лікарі здійснили велопробіг з лікарні Мечникова на Монастирський острів, зіграли товариський футбольний матч на щойно реконструйованому футбольному майданчику, та на останок спробували свої сили у новому виді спорту – водних лижах. Дозвілля та відпочинок були організовані на будь-який смак!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *