Дніпровський дзюдоїст Олег Вередиба здобуває бронзу ІІІ Юнацьких олімпійських ігор!

Першу медаль для збірної команди України у перший змагальний день на Юнацькій Олімпіаді-2018 здобуває дзюдоїст Олег Вередиба (55 кг)!

З почином, дніпряни! З почином, українці! Так тримати й надалі!

Голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрей Павелко вітає спортсмена, його тренера Юрий Пирог, представників федерації дзюдо та директора ДВУФК Михаил Лельчицкий з медаллю!

Одразу після здобуття бронзової нагороди на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх дніпровський дзюдоїст Олег Вередиба в бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету України сказав: «Емоції переповнюють! Чесно кажучи, ще не можу повірити, що виграв Олімпійську медаль».

Під час виступу на трибунах Олега підтримували колеги по олімпійській збірній та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Хочу щиро подякувати всім, хто підтримував мене сьогодні в цьому залі! Я все це відчував й чув! Коли чуєш вигуки «Україно! Україно!», то в тебе з’являються нові сили й неймовірне бажання йти вперед і лише перемагати. Дуже дякую нашій команді! Обов’язково буду підтримувати друзів з інших видів спорту під час їхніх виступів в Буенос-Айресі», – додав наш новоспечений бронзовий призер ЮОІ-2018.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *