Дніпровський плавець Андрій Говоров провів майстер-клас у Верхньодніпровській СЗШ № 5

Днями справжнє спортивне свято завітало до учнів Верхньодніпровської СЗШ № 5, куди для проведення Олімпійського уроку та майстер-класу з плавання завітав рекордсмен світу, Заслуженій майстер спорту, багаторазового чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи Андрій Говоров разом із своїм тренером Арілсоном Сілвою.

Нагадаємо, Андрій Говоров на Олімпіаді 2016 року у Ріо-Де-Жанейро посів четверту сходинку, й наразі починає цілеспрямовану підготовку до наступних Ігор, які пройдуть за два роки у столиці Японії Токіо. Не зважаючи на зайнятість та щільний графік тренувань та виступів, Андрій та його особистий тренер знайшли час і поспілкувались з дітлахами Верхньодніпровської СЗШ №5, для яких зірки такого масштабу – спражнє диво.

Спочатку пройшов #Чатзолімпійцем, в ході якого учні поділились своїми творчими та спортивними здібностями, а сам Андрій Говоров поспілкувався з дітьми, розповівши про кар’єру спортсмена, свої досягнення та здобутки, а також – плани на майбутнє. Слід відмітити, що саме з Олімпіадою-2020 спортсмен пов’язує свої найближчі та найвищі спортивні сподівання й зробить усе від себе залежне, аби стати Олімпійським чемпіоном!

Опісля “усного” уроку спілкування з олімпійцем продовжилось вже у рідній стихії спортсмена – плавальному  басейні, де він провів для місцевих діточок, хто займається плаванням, майстер-клас, пояснюючи, як правильно виконувати ті чи інші вправи. Від такого Уроку виграли, гадаю, всі.

Дякуємо Артему Кравченку за запрошення та організацію спортивного свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *