Дніпропетровське відділення НОК вручило подарунки від НОК України чемпіонам Юнацької Олімпіади-2018

Сьогодні у Дніпрі пройшов вечір підведення підсумків роботи обласної федерації легкої атлетики за 2018 рік. У цьому році Королеві спорту є чим пишатись: Анна Рижикова-Ярощук виборола срібло континентальної першості, взяла бронзу Міжконтинентальних змагань і взагалі тріумфально повернулась після травми до “великого спорту”; Михайло Кохан, Ярослава Магучіх та Валерія Іваненко вибороли золото чемпіонату Європи а, згодом, стали і чемпіонами ІІІ Юнацької Олімпіади. Причому, двоє перших зробили це з рекордом! Крім цієї “трійці” участь у ІІІ ЮОІ брала також ще одна наша легкоатлетка Катерина Онисимова, але не так вдало. Зате набралась досвіду й у майбутньому ще, впевнені, себе проявить.

Саме за участі всього “легкоатлетичного бомонду” Дніпропетровщини, обласним олімпійським відділенням було вирішено спільно з організаторами дійства вшанувати чемпіонів ІІІ Юнацьких олімпійських ігор. За успішний виступ в аргентинському Буенос-Айресі усі медалісти та їхні тренери отримали від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та офіційного спонсора НОК компанії «Самсунг Електронікс Україна» подарунки у вигляді сучасних гаджетів. Їх нашим спортивним героям вручили виконавчий директор відділення НОК Олександр Дювбаков та голова обласної федерації легкої атлетики, член виконкому Дніпро НОК України Марина Філатова.

Також на святі знайшла своїх адресатів нагорода кращому спортсмену й тренеру жовтня на Дніпропетровщині за версією осередку НОК України. Ними стали Ярослава Магучіх та тренер Тетяна Степанова. Вони отримали кубки, олімпійську атрибутику та подарунки від головного олімпійця області, віце-президента НОК України Андрія Павелка.

Подібні подарунки ще чекають на срібного призера Юнацької Олімпіади пловця Дениса Кесіля та бронзового медаліста дзюдоїста Олега Вередибу та їх наставників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *