Дніпропетровщина спортивна зустрічала дворазову чемпіонку ІІ Европейських ігор з легкої атлетики Аннe Рижикову-Ярощук

Серед членів почесної делегації – начальник управління молоді і спорту ОДА Олександр Пшеничников, директор ОШВСМ, срібна призерка ОІ-1996 з академічного веслування Діна Міфтахутдинова, які є членами виконкому обласного олімпійського відділення та інші.

Після зустрічі дворазова чемпіонка дала короткий коментар минулих ЄІ:

– Мій вид спорту був представлений в особливому, експериментальному форматі – динамічна легка атлетика. Зазвичай спортсмени виступають самі за себе: кожен показує результат в своєму вигляді і заробляє медалі, а тут – командний залік.

Для змагань було вибрано декілька видів легкої атлетики, в кожному з яких виступали спортсмени і заробляли очки. Єдиною стратегією нашої команди було – набрати максимальну кількість балів, щоб зробити відрив для гонки переслідування. Всі виступили по максимуму, був сильний командний дух.

Найсильнішим противником для нас, вважаю, була збірна Білорусі. По-перше, вони виступали вдома, по-друге, країна була представлена ​​дуже сильним складом.

Білоруські вболівальники підтримували українських спортсменів, вони дуже добре ставилися до нас. Подарували масу емоцій. Навіть коли ми гуляли по Мінську (ми ходили в українській формі), нам говорили «спасибі» за те, що приїхали, бажали удачі. На нагородження люди підходили фотографуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *