Дніпропетровщина урочисто проводила своїх олімпійців до Пхьончхану

Напередодні на головній льодовій арені обласного центру Дніпропетровської області міста Дніпро пройшла урочиста церемонія проводів олімпійців регіону на XXIII Зимові Олімпійські ігри у Пхьончхану.

Наш регіон – традиційно край, в якому культивуються літні види спорту. Тому особливих традицій та досягнень на зимових Олімпіадах в нас не багато. Як не багато й самих спортсменів-олімпійців, хто захищав честь нашої області на “білих” Іграх. Однак, нам є, чим пишатись. Адже першу для незалежної України золоту медаль зимової Олімпіади завоювала вихованка дніпровської школи фігурного катання Оксана Баюл у далекому вже Ліллехаммері-1994!

Тим більш приємно, що у Кореї Дніпропетровську область будуть презентувати одразу двоє атлетів. Це: дніпровська фігуристка Анна Хниченкова та скелетоніст, представник СК “Електрометалург” Нікопольського заводу феросплавів Владислав Гераскевич. На честь наших олімпійців було проведено урочистий захід. Нажаль, Владислав, який знаходився на зборах, не встиг приїхати до Дніпра, а от Анну Хниченкову – місцевого куміра всієї молоді, проводжали з усією можливою пошаною. Вона – героїня й приклад для присутньої молоді!

У заході взяли участь: виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков, заступник Дніпровського міського голови Олександр Шикуленко, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов, голова обласної федерації фігурного катання Ірина Медіна, директор міської школи із зимових видів спорту Анатолій Фотеску, та найголовніше – сама Анна Хниченкова та її тренер В’ячеслав Ткаченко.

У ході урочистостей Олександр Дювбаков передав вітання з нагоди старту XXIII Зимових Олімпійських ігор у Пхьончхану від голови олімпійського відділення Андрія Павелка, та наголосив, що керманич зробив все, щоб підтримати спортсменів напередодні головного зимового старту чотириріччя, забезпечивши їх всім необхідним обладнанням та інвентарем, а ті у свою чергу не замислюючись над побутовими проблемами, мали можливість спокійно та цілеспрямовано готуватись до Ігор.

Ще багато слів підтримки українських атлетів звучали на заході! Наразі ж нам залишається лише побажати перемог та вболівати за своїх спортсменів. Ми впевнені, що як би далеко – на іншому кінці світу – не знаходився Пхьончхан, енергетика всієї України передасться нашим олімпійцям, і вони зможуть показати у Кореї свої найкращі результати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *