Дніпро НОК України уклало угоду про співпрацю з ДНУ

Хочеться почати новий робочий тиждень з гарної новини. Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області уклало угоду щодо взаємовигідної співпраці із Дніпровським Національним університетом (ректор – Поляков Микола Вікторович)!

Згідно домовленості, студенти ДНУ будуть проходити практику в олімпійському відділенні, а наймасштабніші ідеї та проекти будуть надаватись учням в якості лабораторних, курсових та дипломних проектів.

Нам будуть надаватись спеціалісти з таких спеціальностей: журналісти, комп’ютерні дизайнери, маркетологи, програмісти, перекладачі англійської мови, юристи, соціологи, бухгалтери, спеціалісти з менеджменту, медичні працівники та фахівці зі спортивно-масової роботи.

Термін угоди розрахований на 5 років і спливає 31 грудня 2023 року.

Також повідомляємо, що окрім відділення НОК України студенти готові допомагати у межах своїх знань та компетенцій іншим суб’єктам спортивного руху Дніпропетровщини – Федераціям з видів спорту, ФСТ, управлінням, спортивним клубам тощо. Тому, якщо у вас є ідеї, задуми, проекти, які в змозі допомогти реалізувати кращі студенти ДНУ, будь ласка – пишіть у ФБ, звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом. Будемо разом допомагати розвитку спорту на нашій рідній Дніпропетровщині!

Копія угоди – додається.

Дякуємо ректору ДНУ Миколі Вікторовичу Полякову, голові Відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрію Павелко, його першому заступнику, голові Дніпропетровської обласної ради Глібу Пригунову за допомогу. Й сподіваємось, що наша співпраця принесе багато користі як для спортивного руху області, так і для самих студентів та ДНУ, які у свою чергу отримають реальну робочу практику, досвід, а також будуть мати можливість заробити собі гарне портфоліо на майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/noc05/noc...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/noc05/noc.dp.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46