До Дня народження міста та з нагоди Дня фізичної культури і спорту у Дніпрі провели Олімпійський урок

До Дня народження міста Дніпро та з нагоди Дня фізичної культури і спорту разом із Соборною районною у місті радою (голова – Артем Тімарєв) провели центральний районний захід Олімпійський урок, який відбувся на м/м Перемога обласного центру на Бульварі Слави.

На протязі майже всього дня під відкритим небом діти та гості свята мали змогу займатись такими видами спорту, як: футбол, флорбол, дартс, велосипедний спорт, легкоатетичні естафети, розваги для найменших мешканців, гандбол, бадмінтон, перетягування канату та інші. Також провели конкурс малюнків на асфальті, конкурс найкращої картини з…овочів та фруктів та багато іншого.

Кращі з кращих отримали сувеніри та подарунки з символікою проекту Олімпійський урок. Наприклад, один з найсильніших велосипедистів Дніпропетровської області Владислав Аксьонов встановив особистий рекорд швидкості – розігнав свій велосипед на тренажері до 80 км\годину! А наймолодшій учасниці Уроку – Марійці було лише 1,5 роки! І ще багато великих і маленьких “рекордів” було встановлено в ході заходу.

Виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков отримав від народного депутата України В’ячеслава Медяника відзнаку “За розвиток українського спорту”. У якості алаверди Артем Тімарєв, який є головою обласної федерації велосипедного спорту, був нагороджений грамотою відділення НОК України “За внесок у розвиток олімпійського руху на Дніпропетровщині”. А також почесні гості свята отримали цінні подарунки обласного олімпійського осередку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *