До Дня незалежності України у Жовтих Водах на Дніпропетровщині пройшло свято Олімпійського дня

Вчора, 24 серпня 2018 року у місті Жовті Води, що знаходиться на самому заході Дніпропетровської області і майже межує із сусудньою Кіровоградською областю, пройшло велике як для цього невеличкого, віддаленого, але дуже амбітного до спорту та фізичних активностей, місті свято – спортивно-масовий фестиваль “Олімпійський день”! Захід пройшов на Центральному стадіоні цього майже 50-ти-тисячно міста за підтримки наших партнерів – мережі АЗС SKY.

В рамках заходу його учасники змагались у таких видах: стрітбол, футбол, легка атлетика, силова зона, конкурси та ін. Участь у святі взяли всі бажаючі мешканці міста та атлети місецвої ДЮСШ. Доречі, серед гостей заходу були тренери відділень легкої атлетики, футболу вказаної ДЮСШ, а також її директор – Віктор Лисенюк.

Після урочистого відкриття заходу на стадіоні, дітлахи та молодь взяли участь у роботі вказаних спортивних локацій, та після декількох годин змагань, виявили найсильніших. Кращі з кращих були нагороджені пам’ятними призами, спортивним інвентарем та сувенірами від НОК України та голови олімпійського відділення в Дніпропетровській області Андрія Павелка. Також дякуємо місцевим активістам – Тетяні Сергеєвій, яка допомогла в організації свята, та Анатолію Затинацькому, завдяки якому учасники отримали солодкі подарунки.

Але головний підсумок: дітям сподобалось! Тож, будемо й надалі проводити такі олімпійські фестивалі й дні у Жовтих Водах, поширюючі олімпійський рух на всю Дніпропетровську область!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *