До Дня фізичної культури і спорту України у Нікопольському районі Дніпропетровської області пройшов захід Do like OLYMPIANS

Напередодні з нагоди Дня фізичної культури і спорту України у Червоногригорівському ОТГ Нікопольського району Дніпропетровської області пройшов захід Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України Do like OLYMPIANS.

Для проведення заходу обласне відділення НОК України передало школі фірмові футболки Do like OLYMPIANS та компанії Coca Cola, що є надійним партнером даної акції.

В ньому взяли участь учні 5-го класу Придніпровської ЗОШ на чолі із своїм вчителем фізичної культури Олександром Клименком. Захід відбувся на нещодавно збудованому стадіоні “Мрія”. Придніпровська ЗОШ вперше так активно долучилась до розвитку олімпійського руху, переймання олімпійських цінностей та ідеалів. Ось що значить роль вчителя!

У ході заходу його учасники пробігли символічну олімпійську милю навколо стадіону із факелом та Прапором НОК України, після чого разом виконали 10-хвилинну розминку. Ну а потім – традиційно багате на емоції, радість і дитячий сміх спільне підстрибування.

Олімпійський рух на Дніпропетровщині – поширюється!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *