До #OlympicLab приєднались донори Дніпра

Щойно в донорському центрі Biopharma Plasma Дніпро, що входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України, Відділення НОК України в Дніпропетровській області провело івент в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab та на підтримку спільного з Biopharma Plasma Дніпро соціального проекту “ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ”.

Такі заходи разом з В НОК вже стали традиційними в плазма центрі, тому що з цінностями донорської спільноти та місією компанії Biopharma – “Сприяти оздоровленню нації” – цілком співпадають і три ключові олімпійські цінності: ДРУЖБА, ПОВАГА й ДОСКОНАЛІСТЬ.

У ході реалізації модуля “Основи розвитку бізнесу та кар’єри” з донорами поспілкувались Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин, який кілька днів тому здобув ліцензію на участь у четвертій для себе Олімпіаді та виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков. А основним лектором виступила керівник Biopharma Plasma Дніпро Ірина Кільчинська.

Вона розповіла гостям та учасникам проекту #OlympicLab про донорство плазми, її актуальність для будь-якого суспільства та всі нюанси технології. Після чого на гостей чекав міні-екскурс по плазмацентру, спілкування олімпійців з донорами та символічне відкриття дитячого олімпійського куточку, куди в рамках акції “Олімпійський куточок” також були передані розмальовки та книги “Створи свого диво-талісмана”.

Як і завжди, завершилась акція автографами від зіркових спортсменів, спільними фото, подарунками для донорів, інтерв’ю для численної преси та створенням фонду символічних подарунків для майбутніх донорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *