Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації зустрів олімпійця Владислава Гераскевича

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Батура зустрів олімпійця Владислава Гераскевича та його тренера Михайла Гераскевича у стінах головної законодавчої будівлі області.

У ході теплої зустрічі та розмови спортсмен і його тренер розповіли Дмитру Ігоровичу про свої досягнення та плани, поділились враженнями від Пхьончхану та виступу там Владислава Гераскевича, а також поділились радісною новиною про початок робіт щодо будівництва на базі СК “Електрометалург” Нікопольського заводу феросплавів (Генеральний директор – Володимир Куцін) естакади, на якій скелетоністи а також бігуни-спринтери зможуть відпрацьовувати елементи старту, що є надважливим елементом у цих видах спорту. Наразі закінчуються роботи з розробки та затвердження проекту об’єкту.

Обласна влада зі свого боку долучить всі можливості й допомагатиме в реалізації цього масштабного проекту, підтримуватиме Владислава особисто, адже у цього 19-ти-річного спортсмена є всі шанси та перспективи аби після Оксани Баюл після майже 30-ти-річної паузи нарешті привезти медалі із зимової Олімпіади на Дніпропетровщину.

Олександр Дювбаков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *