“Зірковий” олімпійський урок пройшов в школі №9 міста Павлограда на Дніпропетровщині

У шахтарське місто, одне з найбільших в Дніпропетровській області завітали Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Монреаля-1976 Юрій Зайцев, срібний призер Олімпіади в Атланті-1996 з академічного веслування Діна Міфтахутдинова, а також – виконавчий директор олімпійського відділення в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков. Також підтримав захід начальник управління молоді та спорту Павлограда Олександр Дугін.

Сам урок з академічного веслування проводили Заслужені тренери України, вихователі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури В’ячеслав Стефашин і Наталя Опенчук зі своїм вихованцем Іллєю Кирилюком, який є чемпіоном України, учасником ЧС та ЧЄ серед юнаків. Наставники в дуже цікавій та доступній формі розповіли учням 4х і 7х класів школи про академічного веслування, показали техніку цього виду спорту на концепті, а також провели майстер-клас для всіх охочих.

На завершення свята гості вручили дітям набори олімпійської атрибутики НОК України від президента Сергія Бубки та голови обласного відділення Андрія Павелко.

Дітям настільки сподобався Олімпійський урок, що вони вже зараз зробили заявку на подібне свято в майбутньому! Ні багато, ні мало, запрошують в гості нашого легендарного фехтувальника, чемпіона світу, лідера збірної України, учасника трьох Олімпіад Богдана Нікішина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *