Модуль проекту #OlympicLAB “Волонтерство” пройшов на базі лікарні ім.Мечникова у Дніпрі

Днями на базі лікарні ім.Мечникова у Дніпрі відбувся модуль проекту НОК України #OlympicLAB “Волонтерство”. Провів зустріч дітьми з Першотравенська та Дніпра головний лікар лікувального закладу, член виконкому Відділення НОК України в Дніпропетроській області, президент обласної федерації стрільби Сергій Риженко.

Головною метою зустрічі було показати школярам зсередини роботу лікарів та сестер різноманітних спеціальностей, а також – розповісти про роль волонтерів у лікуванні важкохворих пацієнтів, в тому числі – поранених в зоні воєнних дій на Сході України.

Вітаючи старшокласників, Сергій Риженко завважив: «Друзі! Хтось із вас сьогодні обов’язково вирішить присвятити життя медицині. Це добре. Можливо, знайдуться й такі, хто раніше хотів стати лікарем, але побачивши, що ця почесна праця є занадто важкою й відповідальною, передумає. Але абсолютно впевнений: в будь-якому випадку сьогоднішній день назавжди змінить ваше життя!».

Школярів з Першотравенська привезла особисто міський голова Оксана Вінницька – по декілька учнів з п’яти шкіл міста. А учні 23-ої школи м.Дніпра – з самого початку війни приходять до поранених з малюнками та виступами, приносять фрукти та солодощі. Такі зустрічі та заходи дуже важливі – бо для бійців, особливо з ампутаціями, вкрай важливо відчувати себе справжнім героєм.

Сьогодні старшокласники мали можливість поспілкуватись з пораненими в реанімації політравми, побувати в «скляному коридорі» операційного блоку, побачити, як працюють лікарі ангіографічного комплексу, МРТ, спірального томографу та ін.
Щирий подив в дитячих очах, захоплення, а іноді й сльози співчуття – найкращий індикатор, що ми спрацювали сьогодні на відмінно.

Наприкінці зустрічі кожен учень отримав фірмові кепки від НОК України з логотипом #OlympicLAB  та сувеніри від обласного олімпійського осередку на згадку про захід. А також були запрошені на “солодкий стіл” разом із Сергієм Риженком. Щиро дякуємо Сергію Анатолійовичу за організацію такої зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *